Tribuna/Футбол/Блоги/(Не)футбол/Як я подивився моменти гри "Металіст 1925" - "Динамо" і вкотре бомбанув від безглуздо довгих оглядів

Блог — (Не)футбол
26 лютого, 00:51
28

Раніше на MEGOGO, "Футбол 2.0", FootballHub, а тепер і на УПЛ ТБ...

Напевно, це колонка, хоча я не розбираюсь у термінології. Просто слово класне - колонка.

Ось я глянув огляд матчу УПЛ "Металіст 1925" - Динамо", ввімкнув "Список відтворення лиходія 19 століття, який щось замислює проти своїх ворогів" і почав писати.

Відверто кажучи, в мене підгоріло ще до перегляду відео, коли побачив стандартний "короткий огляд" FootballHub на 9:40 хвилин. Думаю: "Та за шо", - але потім викупив, що відео ж має бути від УПЛ ТБ, і зажевріла надія. Дарма... 12, бляха, хвилин. І це на огляд рядової гри УПЛ. З ума зійти.

Щоб довести абсурдність, пропоную огляд огляду, де визначено основні "зайві" секунди:

• власне огляд (сорі за тавтологію), огляд гри починається з 45-ї секунди. Ну добре, що не з 1хв+ чи скільки там на MEGOGO - вже стараюсь їх уникати)
  • перший "момент" - чистий підкат Попова, який показали двічі. Нашо?
  • 4 покази епізоду з 1 голом, при чому кілька зі слоу-мо. Тут одразу розберемось: по 3 повтори (тобто 4 покази загалом) матиме кожен гол - спершу атака повністю, а потім ще 2 великі плани завершень епізодів (звісно, все у сповільненому режимі). Святкування також мають повтори, хоча їх взагалі можна було не показувати, бо ніц цікавого там не помітив, хіба зосереджений погляд Овусу, коли він біжить на центр у надії зробити 3:3 (це прекол).
  • 3 покази моменту Михавка, хоча вистачило б 2, навіть одного.
  • 2 покази моменту Волошина з ударом головою не у площину воріт.
  • Простріл в руки Мозілю, і тут... третій показ моменту Волошина, про який написано вище. Нашо?
  • 2 демонстрації удару Волошина, коли м'яч після рикошету пролетів у 5 метрах від воріт. Нашо?
  • Шовковський показує щось чи кудись руками.
  • Ок, Мілевський сидить на трибунах - це інтересно для "Бінго" на "Трибуні". Тут лайк :^)
  • "Момент" Русина - не дістався до м'яча у штрафній, вбігав, перебуваючи під кутом до воріт, ще й сфолив - продемонстрували тричі. Нашо?
  • Тричі показали момент Буяльського, хоча з самого початку епізоду помітно, що Ванат перебуває поза грою. Бляха, 3 рази, а там офсайд. Нашо?
  • Заблокований простріл чи то удар Ваната на 59-й хвилині режисери дали нам переглянути... так, 3 рази. Хоча атака дійсно цікава вийшла. Шкода, що не забили кияни і я не побачив ще один повтор цього фрагменту.
  • Пройшло понад 7,5 хвилин огляду, рахунок 1:1 з 2:4. У голові навіть промайнуло, що, напевно, буде 2 частини.
  • Двічі дивимось, як Кабаєв б'є в голову захиснику. "Бо Кабаєв красівий, треба багато ракурсів", - відписав мій ексколега, автор DVBlog Дмитро, коли я лиш бомбанув, що доведеться втикати 12 хв огляду. Певно, шось знає...
  • Ну і втретє зблизька втикаємо, як Ванат закочує в пусті. Хз, це певно 5-й показ цього "чудоголу" загалом.
  • Буяльський п'є чай - ну це клас, ще й Вілат у трансляції каже "тепленького чогось попити". Можна й без цього, але ж це наштовхнуло мене на думку заварити "маккофі", так шо не маю претензій :)

Підсумовуючи вищеописане, можу сказати - забагато зайвих повторів, багато взагалі непотрібних моментів Дідько, я не хочу витрачати кілька секунд, щоб подивитись на те, як Мозіль ловить м'яч для виконання вільного удару, на простріл в руки чи взагалі на Гармаша 10 секунд на початку огляду та ще 5 - у кінці, бо він зіграв проти ДК.

***

Тепер хочеться перейти до того, щоб цю писанину взагалі можна було назвати колонкою (будь ласка, хай буде можна).

ЛЮДИ УКРАЇНСЬКОГО МЕДІЙНОГО СПОРТИВНОГО СЕГМЕНТА, ПЕРЕСТАНЬТЕ РОБИТИ ОГЛЯДИ ТАКИМИ БЕЗГЛУЗДО ДОВГИМИ!!! FOOTBALLHUB, MEGOGO, КАНАЛ ДЕНИСОВА, а тепер ще й УПЛ ТБ, СХАМЕНІТЬСЯ! ПОДИВІТЬСЯ ХОЧА Б НА "СЕТАНТУ", ТАМ НОРМАЛЬНА ТРИВАЛІСТЬ!!!

Ла Ліга має resumen на 3,5 хвилини, Серія А - так само, АПЛ втикаю у більшості на "Сетанті" (певно, у неї норм тривалість оглядів, бо вона не була українською з самого початку), але англійські клуби кидають ніби 2-хвилинні відео, Бундесліга взагалі публікує десь 60-секундні. У Ліги 1 ніби також короткі, але хто її взагалі дивиться? :^) Однак в нас MEGOGO і "ФУТБОЛ 2.0" роблять абсолютну більшість по 9-10+, ще й з жовтими картками, які не впливають на гру, і такими ж замінами. Нащо? Чому? За що? Ще й в Лізі 1...

Коли тенденції волають про те, що люди вже не можуть зосередити увагу довше, ніж на пів секунди, ви, Секто Довгих Оглядів, робите таке... Ви ж таким чином відштовхуєте потенційних і чинних глядачів ваших ютуб-каналів і навіть - ваших медіаресурсів, на яких прагнете добре заробляти.

Тепер до УПЛ ТБ! Ну які 10+ хвилин моментів матчів чемпіонату України? У нашій першості "xG видатного" десь 0.2 за гру. Вже якщо 25-річного мене відлякує така тривалість оглядів рідної УПЛ, то що говорити про "тік-струм"-молодь? А що говорити про когось з-за кордону? Ви чекаєте, що людина подивиться моменти 10 матчів Серії А за 30 хв, а потім витратить 1,5 години на ігри "Миная", "Вереса", "Оболоні" чи "Полісся"? 4-6 хвилин на зустріч - це хороша тривалість для оглядів, зручна та сучасна. Саме так, сучасна.

Добре, я розумію офіційні матчі збірної України - хай будуть понад 10, 12 хвилин. Туди можете вставляти хоч кожен дотик Андрія Шевченка до підборіддя, але наш чемп... Не розумію. У такому глобалізованому світі жити, але не ловити загальну хвилю... Не сподіваюсь, що мене почують, просто не знаю, як перейти до наступного абзацу. (цей фрагмент виділено жирним по фану, наступний - ні)

Отже, будь ласка, Секто Довгих Оглядів, а особливо УПЛ ТБ, поставтесь з розумінням до вболівальників та трошки притніть ваші прагнення зробити максимально повні огляди рядових матчів чемпіонатів, кубків, єврокубків та інших збірних. Це нецікаво дивитись, це не хочеться вмикати та, врешті-решт, це грає не на вашу користь.

P.S. "Сетанта" хоч і робить норм огляди, але преколи (читайте баги) у прямих трансляціях вже нормально дістали. Закрийте очі на 3 сек, якщо погоджуєтесь.

Зображення на обкладинці: скрін огляду на УПЛ ТБ