Tribuna/Футбол/Блоги/(Не)футбол/«Ретро». Випалена земля - дербі «Зірки» та «Олександрії» у 2018-му

«Ретро». Випалена земля - дербі «Зірки» та «Олександрії» у 2018-му

Хочеться стерти собі пам’ять, щоб передивитись цей матч знову і стерти собі пам’ять...

Блог — (Не)футбол
22 марта 2021, 14:45

НАДИХНУЛИ: 36 хвилин вчорашнього (від 21.03.2021) дербі "Інгулець" - "Олександрія" (1:0) на легендарній "Зірці" у Кропивницькому.

Отже, 6 березня 2018-го, у повітрі відчувається наруга.

Так, щойно закінчився матч 22-го туру УПЛ між запеклими суперниками області - привілейована "Зірка" стримала нахаб з Олександрії.

Бентежні 0:0 та 1 141 очевидець матчу століття.

Красномовна статистика матчу:

Ще красномовніша статистика другого тайму:

159 небезпечних атак на двох, 3 удари (віддамо належне за 100-відсотковий показник точності), 5 жовтих карток та арбітр Козиряцький, який зміг...

Величезне дякую одному з тисячі очевидців Сергію Захарченко, який залишив мільйонам відеофрагменти (стандартний огляд цієї бійні - 35 порушень правил - я не знайшов):

1-й удар по воротах (з 4-ї секунди):

2-й удар у площину (можна від 1.18):

3-й удар (можна з 1.29):

Є ще багато відео з цього матчу тут (там є дійсно щось схоже на небезпеку, ну і моменти 2-го тайму - бідолашний хлопець). Ось і запрошення від автора.

Дякую і нині покійній "Зірці" за фотогалерею.

P. S. тоді "Олександрія" взяла 7-е місце і поблажливий кубок, а "Десна" турнула кропивничан з УПЛ.