Tribuna/Футбол/Блоги/Пас на тренера/В Полтавській області знову не дали грати в футбол, фани на стадіоні попри заборону та інші моменти Першої ліги

Лише в одному матчі команди не забили голів.

5 вересня 2022, 13:03
8

Результати туру

Перенесення туру

«Гірник-Спорт» повинен був прийняти «Чернігів», але цього не сталося через рішення Полтавської ОВА, хоча господарі до гри запевняли, що дозвіл буде отримано.

Видалення туру

ФСК «Маріуполь» та «Прикарпаття» зіграли скромні 1:1, але матч запам’ятався іншим - одразу трьома вилученнями (39-а хвилина - Микита Тітаєвський з «Прикарпаття», 57-а та 90-а - Ярослав Доброхотов та Євген Скиба з ФСК «Маріуполь» відповідно).

Але саме безглузде вилучення заробив Тітаєвський, який отримав дві жовті картки за 80 секунд - на 36.51 та 38.11 хвилинах відповідно.

Момент на 2.14

Дев’ятка туру

Рахунок в матчі на 29-й хвилині відкрив півзахисник маріупольської команди Микита Михайленко, замкнувши флангову передачу ударом у верхню площину воріт від штанги.

Момент на 1.42

Спірний гол туру

Півзахисник «Прикарпаття» Богдан Орінчак зрівняв рахунок на 60-й хвилині, але його потужний удар злету з лінії штрафного майданчика викликає запитання. Жоден повтор чітко не показав, чи перетнув м’яч лінію воріт, опустившись на землю від поперечки.

Момент на 4.09

Пауза туру

Матч ФСК «Маріуполь» з «Прикарпаттям» призупиняли через повітряну тривогу, яка тривала понад пів години. Це була перша зупинка матчу Першої ліги та ПФЛ в цілому через загрозу обстрілу.

Штанга туру

Азовський клуб міг збільшити перевагу в рахунку, проте чудова комбінація команди з завершальним ударом Гліба Літюка, коли голкіпер вже був обіграний, завершилася потраплянням м’яча в бокову стійку воріт.

Момент на 4.46

Підкат туру

Владислав Чушенко в ФСК «Маріуполь» принагідно показав, як потрібно відбирати м’яч у суперника. Сидорчук би позаздрив такій точності підкату і, як наслідок, відбору без порушення правил.

Момент на 5.25

Сейв туру

Голкіпер маріупольського клубу Павло Кравцов врятував команду після помилки Олександра Чернецького перед власними воротами. Воротар потягнув дальній удар після обрізки одноклубника.

Момент на 5.32

Страховка туру

«Кремінь» переміг «Скорук» (3:1), але якби не захисник гостьової команди Михайло Лаптєв, рахунок міг би бути розгромним. 25-й номер виніс м’яч з пустих воріт при рахунку 0:0.

Момент на 0.43

Запасний стадіон туру

До речі, «Кремінь» не зміг провести домашній матч в рідному Кременчуці, оскільки не отримав відповідний дозвіл від Полтавської обласної військової адміністрації, як і «Гірник-Спорт».

В результаті зустріч пройшла на стадіоні «Інгулець» в Петровому.

Гол туру

Третій гол за команду з Кременчука забив Іван Куць. Після спроби перекинути голкіпера м’яч потрапив в поперечку, проте форвард зіграв на добиванні головою.

Момент на 2.43

Незадоволення туру

Головний тренер «Скорука» Олександр Степанов після матчу поскаржився на роботу суддів. Зокрема, коуч не згоден зі скасуванням голу Олександра Мішуренка при рахунку 0:1. Він вважає, що Олександр Вівдич, відкриваючи рахунок, забив гол з ідентичного положення, проте арбітри зафіксували офсайд лише у моменті з Мішуренком.