Tribuna/Футбол/Блоги/Awesomesport/Висновки по матчу Фенербахче - Динамо

Висновки по матчу Фенербахче - Динамо

Блог — Awesomesport
Автор — Recordmaster_2000
8 вересня 2022, 22:09

1.Боротьба. Можна висунути претензії за відсутність моментів, комбінаційну гру цього не було це правда, але кожен футболіст сьогодні боровся підкати, стики, фоли усе це було.

2.Проблема з форвардом. Динамо життево не вистачає хорошого стабільного чистого нападника останнім таким мабуть був Мбокані він можливо і не був дуже технічним, швидким але у нього було гольове чуття чого немає у Ваната, немає у Гармаша, а Беседін взагалі провалює старт сезону

3.Циганков.Даний конкретний матч знов підкреслив залежність Динамо від Циганкова, адже голом відзначився він, і навішував на голову Буяльскому він коли той пробив і Байндир відбив.Коли ішов Ярмоленко була підготовлена заміна у вигляді Циганкова а коли піде Циганков чи буде йома заміна.

4. Відсутність підсилення. Дивишся на лавку запасних а хочеться плакати тому що просто немає ким підсилювати гру. Завжди в Динамо була лавка запасних яка була не гірше від стартового складу, а сьогодні окрім Караваєва який сжоде перекваліфукавався в атакуючого півзахисника і молодого Царенка більше не було кого випускати в атаку

5.Втрата концентрації. Це нажаль ахіллесова п'ята усіх наших клубів в єврокубках адже скільки втратили очок в матчах ЛЧ, ЛЄ за останні років 20 це страшно уявити. Та навіть саме Динамо на скидку можу згадати такі випадки коли Динамо пропускали на останніх хвилинах в матчах ЛЧ, ЛЄ отже:Інтер(двічі), Локомотив Москва, Барселона, Арсенал Лондон (двічі), Яблонець, Челсі ось і сьогодні останні хвилини звичайна втрата концентрації і Батшуаї наодинці розстрілює Бушана. Отже, ця поразка не фатальна але хлопцям треба зібратися інакше може вийти криза на подобі сезону 07-08 коли без відставок тренерів не обійшлось