Tribuna/Биатлон/Блоги/Awesomesport/ Чемпіонат світу з біатлону 2024 Гонка переслідування(жінки) Експрес оцінка виступу українських біатлоністок.

Блог — Awesomesport
Автор — Recordmaster_2000
11 февраля, 17:34

Перед початком гонки, ми мали дуже великі очікування. Адже, ми мали двох спортсменок в Топ-20. Але, вже перша стрільба розвіяла усі очікування. Що відбулось зрозуміти важко. Якщо оцінювати виступ, то розпочати варто з спортсменки яка фінішувала найвижче.

Христина Дмитренко(26 місце, регрес 14 місць)

Напевно, спортсменка до якої найменше претензій. Адже, це лише друга гонка Христини на рівні ЧС. Дмитренко, зараз набирається досвіду тому помилки це те що має бути для успішного зростання як спортсменки. Пробігла, Христина гонку на більш менш співставному рівні. По, швидкості суттєвого провісання не було. Старалася тримати непоганий темп. За 4 кола, найбільшим програшем став результат на 4 колі 31 секунда програшу.

Що, стосується стрільби то тут Христина з усіх 4 спортсменок. Виглядала, більш менш. За виключенням першого вогневого рубежу, далі ситуація була не настільки поганою.Проте,чотири промахи для такої гонки це забагато якщо хотіти претендувати на високі місця.

Оцінка за гонку 7/10

Юлія Джима(35 місце, регрес 14 місць)

Треба визнати що вік дається взнаки. І, Юлія не може на стабільній основі демонструвати швидкісні результати, які у неї були в її найкращі сезони. І,останні 2 сезони у Джими регрес у результатах.А, в цій гонці не було не стрільби не ходу. 4 промахи на стрільбі (2+1+1+0). І 36 місце за ходом на дистанції +2.21.8.Але,якщо порівнювати з Дмитренко то Христину може виправдати її недосвідченість. Що, не працює у випадку з Джимою

Оцінка за гонку 5/10

Анастасія Меркушина(36 місце, регрес 7 місць)

Нестабільність, це те що переслідує Анастасію під час усієї її кар'єри. На, декілька відверто вдалих гонок, як наприклад у Ленцерхайде в спринті де Меркушина зайняла 10 місце приходить декілька провалів як ось в Естерсунді спринті 83 місце, або сьогоднішна гонка де з самого початку розвалилася стрільба. Якщо, аналізувати сьогоднішню гонку то по швидкості Меркушина зайняла 37 місце програвши +2.23.9.А,показники стрільби були наступні (1+1+0+2)

Оцінка за гонку 6/10

Ірина Петренко (45 місце, регрес 26 місць)

А, ось виступ Ірини став найбільшим розчаруванням в усіх сенсах. Хоча, як виявилося цьому є логічне пояснення. Як, після гонки заявив Микола Зоц "Ірина відчувала біль у ногах напередодні гонки". Звісно, тоді виникає логічне запитання можливо треба було пропустити дану гонку як це зробила Каролін Кноттен з Норвегії. Звісно, самовіддача це справа хороша. Але, як бачимо це не привело ні до чого хорошого. Перше коло, Ірина старалася тримати хоча б якийсь темп але провал на першій стрільбі позбавив всяких надій. Нажаль, перманентні проблеми зі здоров'ям це те що переслідує Ірину під час усієї її кар'єри. Усе, почалося ще з попадання в аварію в 2013 році. Але, як я вже говорив починаючи десь з 2012 року Ірина це найбільш талановита біатлоністка яка попадала в основну команду окрім неї ще мабуть Юлія Джима, Христина Дмитренко і сестри Олександра Меркушина і Анастасія Меркушина. Дуже,хочеться щоб Ірину не переслідували проблеми зі здоров'ям, і вона ще 3-4 сезони зможе виступити на хорошому рівні. А, що стосується гонки по швидкості 54 місце +3.22.3.По стрільбі показники наступні (2+1+1+0)