Tribuna/Хокей/Блоги/Штатна ситуація/🎙️ Штатна ситуація #12. Шалений плей-оф НХЛ – Кубок Стенлі здобуде клуб, який ще не брав титул у 21 сторіччі
Подкаст

Хокейний сезон виходить на історичну фінішну пряму.

23 травня, 23:15
4

Вперше у подкасті «Штатна ситуація» про спорт Північної Америки редактор сайту Tribuna.com Андрій Білик та тімлід соцредакції «Трибуни» Мирослав Юрчук обговорили перебіг подій у Національній хокейній лізі.

Цьогорічний плей-оф Кубка Стенлі справді шалений та історичний. Чемпіоном вже гарантовано стане команда, яка ще не вигравала титул в ХХІ столітті, а один із головних контендерів взагалі ніколи не здобував титул в НХЛ.

Спробували ознайомити вас із головними сюжетами та дійовими особами фіналів і поділилися своїми враженнями від команд, що продовжують боротьбу за Кубок Стенлі:

Таймкоди:

00:00 – чому ми взагалі вирішили поговорити про хокей;

04:42 – хто грає в фіналах конференцій та кому варто симпатизувати найбільше;

07:53«Едмонтон» – найбільш зіркова команда з усіх, хто залишився. Це справді команда однієї ланки та чи вистачить цього для титулу;

15:15 – хокейний «Даллас» дуже нагадує баскетбольний. Що є у «Старз» окрім найкращого голкіпера з усіх, хто залишився в плей-оф;

22:33«Рейнджерс» – головна команда Нью-Йорка та найкраща команда регулярки, але їхні шанси на титул оцінюють як найменші;

31:29«Флорида» ще ніколи не вигравала титул, але грала в фіналі минулого року та вибила останнього чемпіона зі сходу цьогоріч. На що варто звернути увагу в «Пантерз»?

38:05 – називаємо по три прізвища гравців, за якими на фініші сезону варто слідкувати найбільш уважно;

44:22 – хто є фаворитом у букмекерів та яку пару ми маємо найбільше шансів побачити у фіналі;