Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Полісся» застрибнуло в єврокубки, «Металіст 1925» та «Минай» вилетіли: як це було

«Рух» втратив місце у топ-5.

Блог — Live блог
25 травня, 18:58
17

Цей день настав – сьогодні пройшли заключні матчі останнього туру УПЛ, за підсумками яких відбулася розв‘язка усіх інтриг.

Таких було дві – гонитва за єврокубками між «Дніпром-1», «Рухом» та «Поліссям», а також боротьба за потрапляння у стики та уникнення прямого вильоту між «Оболонню», «Вересом», «Минаєм» та «Металістом 1925».

Ми проведемо онлайн 6 з 7 ігор та разом стежитимемо за змінами у турнірній таблиці.

Результати:

«Дніпро-1» та «Полісся» – в єврокубках;

«Рух» – поза топ-5;

«Верес» – 13-й, рівняни зіграють у стиках з «Епіцентром»;

«Оболонь» – 14-та, плей-оф проведуть з «Лівим Берегом»;

«Минай» та «Металіст 1925» вилетіли напряму.

***

17.25. Все! «Рух» не втримався у зоні єврокубків, «Металіст 1925» та «Минай» вилетіли.

17.04. Оновлення із зони єврокубків – «Дніпро-1» забив другий «Чорноморцю», але найголовніше, що «Рух» знову поступається «Динамо», пропустивши від Царенка!

«Полісся» повертається у топ-5, у львів‘ян є 15 хвилин для порятунку ситуації.

17.02. Інтрига? «Металіст 1925» відіграє один гол на 73-й хвилині – пенальті реалізував Юрченко.

16.55. «Кривбас» забиває третій та ставить хрест на шансах «Миная» – 3:0. Паралельно теж третій сухий гол у ворота «Оболоні» відправила «Олександрія».

16.51. «Металіст 1925» – все. 0:2, за «Верес» забив Гайдучик. Нагадаємо, що харків‘ян влаштовує виключно перемога.

16.50. Зрівнює «Рух» зусиллями Дідика і знову повертає собі єврокубкове місце! «Полісся» тепер поза топ-5.

16.43. «Оболонь» вдруге пропускає від «Олександрії» – 0:2, Ковалець.

16.38. Зміни у боротьбі за єврокубки! «Рух» пропустив від «Динамо» (Діалло забив головою) та вилетів з топ-5 внаслідок лідерства «Дніпра-1» та «Полісся» у паралельних матчах.

16.35. Стартували другі тайми.

16.25. Перерва! Результати та становище у таблиці:

16.18. «Дніпро-1», схоже, уникає тиску «Полісся» – дніпряни забили «Чорноморцю» наприкінці тайму, відзначився Очеретько. Нагадаємо, що навіть нічиєї команді Юрія Максимова достатньо.

Тренер підбіг святкувати разом з футболістами:

16.15. Схоже, Любеновичу пора мотивувати «Минай» на новий шалений камбек – 0:2 від Кузика та тепер дуже примарні шанси на порятунок.

16.12. Погані новини для «Миная» та хороші для «Оболоні» – закарпатці пропустили від «Кривбаса» (забив Понєдєльнік, помилка Кемкіна) на 38-й хвилині та прямо зараз перебуває на дні таблиці поруч з «Металістом 1925».

16.10. Гол у центральному матчі туру! «Верес» повів у грі з «Металістом 1925», забив Дахновський – команда Віктора Скрипника прямо зараз остання у таблиці 😱

16.00. Одразу оновлення з Житомира – «Полісся» повело проти «Шахтаря», забивши двічі! Але й цього поки недостатньо для єврокубків.

15.58. А ось і перший гол! У тій же грі, але біля протилежних воріт – на 25-й за «Олександрію» забив Беззера. «Оболонь» опустилася на 14-те місце, але це досі стики.

15.50. Тим часом на користь «Оболоні» не поставили пенальті проти «Олександрії» за цей епізод з рукою Кампуша: