Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/🔥 Сенегал вирвав в Еквадору місце в плей-оф ЧС, Нідерланди – перші з історичним досягненням Ґакпо

Катар – без шансів в групі А.

Блог — Ноу Баланса
29 листопада 2022, 19:09
2

Фінішувала перша група на чемпіонаті світу в Катарі. У квартеті А закрили усі інтриги, адже перед останнім туром тут було відомо тільки те, що господарі турніру вже точно не пройдуть у плей-оф.

Нідерланди легко здолали Катар завдяки голам Ґакпо та де Йонга

Фаворит групи А без несподіванок фінішував на першому місці. Для цього команді Луї ван Гала в останньому турі треба було обіграти найслабшого суперника – Катар.

І Нідерланди спокійно зробили свою роботу. В середині першого тайму Коді Ґакпо забив третій свій мʼяч на турнірі, відзначившись у третьому поєдинку поспіль. Класне індивідуальне закінчення після не менш класної комбінації за участі Классена та Депая.

Для 23-річного гравця ПСВ це неабияке досягнення, адже так він став першим футболістом в історії збірної Нідерландів, хто забив у трьох дебютних іграх на ЧС.

Також Коді зрівнявся із Йоганом Кройффом за кількістю голів на чемпіонатах світу.

Одразу по перерві Нідерланди закріпили перевагу після голу Френкі де Йонга. Зрештою, зустріч так і закінчилась із рахунком 2:0 - міг бути розгром, але судді не зарахували мʼяч Стівена Берґейса.

Сенегал у непростому двобої переміг Еквадор, Кулібалі забив переможний

У паралельній грі протистояння було напруженішим. Нічого дивного, адже сенегальці та еквадорці в очному поєдинку визначали другого учасника плей-оф від групи А.

Сильнішими виявились африканці, які й до матчу вважались сильнішими на папері. Натомість еквадорці, яких влаштовувала й нічия, не впорались із завданням втримати чинного чемпіона Африки.

Пробити спротив південноамериканцям команда Аліу Сіссе змогла у доданий до першого тайму час – з пенальті забив Ісмаїла Сарр.

В другому таймі Еквадор зміг повернутись в гру завдяки голу Кайседо. Але сенегальці тут же прибили воскреслі надії суперника голом свого капітана – Кулібалі залишили без опіки у штрафній, і Каліду цим скористався миттєво.

Еквадор до кінця зустрічі марно намагався забити рятівний другий гол у відповідь. Сенегал уже своє не віддав. Як мінімум одна африканська збірна у плей-оф буде точно.

Таким чином у плей-оф Нідерланди крокують з першого місця, а Сенегал - із другого. Відповідно там команда ван Гала зіграє з другою командою групи В (найімовірніше це буде переможець вечірнього поєдинку між США та Іраном).

А Сенегал чекає двобій із переможцем групи В, яким швидше за все стане Англія.