Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/⭐️ Кейн далі бореться за трофей, Мбаппе переміг «Сосьєдад»: «ПСЖ» та «Баварія» – в 1/4-й ЛЧ
Video

Інтриги, на жаль, не було.

5 березня, 23:55

У Лізі чемпіонів визначилися перші чвертьфіналісти поточного розіграшу – «ПСЖ» вдруге переміг «Реал Сосьєдад» (2:1, 2:0), а «Баварія» після виїзної поразки впоралася з «Лаціо» вдома (3:0, 0:1).

За «Баварію» забивали Кейн та Мюллер – Гаррі зберігає шанс на трофей у сезоні

«Баварія» після 0:1 на виїзді при заповненій домашній арені наче й тримала ситуацію під контролем, але досі мучилась у завершальній стадії. У підсумку мюнхенці могли отримати гол у свої у першому таймі – де Лігт після подачі зручно «скинув» на дальню штангу Іммобіле, але Чіро не влучив у ворота:

Незадовго після цього спрацювало головне правило футболу. «Лаціо» пропустило від Кейна, який, схоже, не мав наміру сьогодні остаточно втрачати шанси на трофей у сезоні та ставати головною ціллю для мемів.

Він зорієнтувався у карному та забив головою:

А прямо перед перервою мюнхенці зняли усі питання – Де Лігт перенаправив м‘яч в центр карного, де Мюллер скоригував його у ворота теж головою:

Ще з цікавого – розташування Ноєра при кутових своєї команди:

Кейн на 65-й зробив дубль та довів рахунок до розгромного – зіграв на добиванні після пострілу Сане. Це його 33-й гол у 33 матчах за «Баварію».

Німці могли забивати ще, але зупинились на 3:0 – і покрокували далі у плей-оф.

Мбаппе дублем відповів Енріке, який почав давати йому менше хвилин

У паралельному матчі вся увага була прикута до Мбаппе, враховуючи відсутність інтриги через 0:2 у першій зустрічі. Останніми тижнями у нього не надто хороша ситуація з ігровим часом на тлі новин про перехід в «Реал» вільним агентом.

Однак Кіліан таки вийшов у старті та відповів Луїсу Енріке вже на 15-й хвилині – забив класний сольний гол:

У другому таймі Мбаппе зробив дубль – реалізував фактично вихід 1 на 1:

Водночас француз досяг кількох символічних відміток:

– став першим гравцем топ-5 ліг Європи з 40+ результативними діями у сезоні в усіх турнірах;

– випередив Салаха та Дрогба у списку найкращих бомбардирів ЛЧ, це був його 45-й та 46-й м‘ячі (при 26 асистах);

– Кіліан забив 11 з 15 останніх голів парижан у плей-оф ЛЧ.

«Сосьєдад» спромігся лише на м’яч престижу на 89-й, а «ПСЖ» пройшов далі та трохи підправив свою статистику – в останніх 3 з 4 випадків, коли парижани вели у 2+ голи після першого матчу, вони вилітали.