Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Головне з Кубка Англії: два сейви пенальті за 3 хв, 15-річний гравець без спонсора, перемога клубу 6-ї ліги

Мудрик не забив, «Ньюкасл» познущався з «Сандерленда».

6 січня, 23:30
4

6 січня – день, коли відбулася більшість матчів 1/32 Кубка Англії – одного з найлегендарніших клубних футбольних турнірів. І він не підвів – подарував одразу кілька цікавих історій.

«Ньюкасл» познущався з «Сандерленда» в дербі: Гордон тролив суперника за футболку, вся команда – стадіон

Тайн-Вірське дербі – одне з найпалкіших в Англії – за результатом не пройшло якось несподівано: ще нещодавній учасник ЛЧ легко розібрався з суперником, хай і на виїзді, 3:0.

Огляд матчу:

Але без вогню на полі не обійшлося. Віральним став момент, коли Трей Гʼюм з «Сандерленда» потягнув за сорочку Ентоні Гордона – а той йому видав буквально таке: «Я віддам тобі сорочку після гри, не переживай». Жовту в епізоді отримав саме гравець «Ньюкасла».

А вже після гри «сороки» вирішили дещо видозмінити свою традиційну переможну фотографію – і зробили її не у роздягальні, а прямо на полі на тлі виїзного сектору. Фани «Сандерленда», які ще лишалися на «Стедіум оф лайт», явно не в захваті від такого.

Клуб з нон-ліги крокує далі – просто подивіться на ці емоції

Головною кубковою казкою цього сезону в Кубку Англії став «Мейдстон» з 6-го дивізіону (Національна ліга Південь). Суперник був не з найсильніших – «Стівенідж» аж з Ліги 1 (Д3). Але і його «Мейдстон» зміг пройти! Єдиний гол забили у компенсований до першого тайму час з пенальті.

Але не це головне – а атмосфера справжнього низового англійського футболу, який вибився в люди.

В роздягальні після перемоги, звісно ж, було безумство.

Утім, варто зазначити, що хоча перемога й помітна для клубу, насправді востаннє представник Д6 заходив в 1/16 фіналу не так давно – «Кіддермінстер» в сезоні 2021/22.

Герой дня – голкіпер «Шеффілд Венсдей»: врятував клуб, зробивши два сейви з пенальті на 4-й та 7-й хвилинах!

Запамʼятайте імʼя Кемерона Доусона з «Шеффілд Венсдей» – сьогодні він видав, здається, головний індивідуальний перформанс дня. Його клуб вів у матчі з «Кардіффом» вже з 2-ї хвилини – але на 4-й отримав пенальті у власні ворота.

Раян Вінтл з команди суперника бив – переграти Доусона не зміг.

На 7-й хвилині «Кардіфф» заробив другий пенальті, змінив виконавця – тепер бив Каллум Робінсон – але Доусон потягнув і його!

«Шефф Вед» пізніше забив ще три – ще б пак, після такого диво-перформансу воротаря не зарядитися.

Дитина дня: 15-річний гравець «Блекберна» дебютував без спонсора на формі – через вейп

«Блекберн» подарував не лише щастя своїм вболівальникам – перемогу 5:2 удома проти «Кембріджа» – а й ще одну віральну історію. За клуб дебютував 15-річний Рорі Фіннеран – і вийшов на поле у формі без логотипа спонсора.

Усе через те, що спонсор «Блекберна» – один із найбільших у Великій Британії вейп-магазинів Totally Wicked. Фіннеран не те що курити вейп не може (там це дозволено з 18 років) – а навіть рекламувати.

Навряд він про це шкодує – зате має унікальну футболку зі свого дебюту.

«Челсі» без проблем за рахунком розібрався з «Престоном» – забивши тричі за 11 хвилин

Не можемо не згадати про матч «Челсі» проти «Престона», де Михайло Мудрик вийшов в основі. Без результативних дій.

Хоча у першій гольовій атаці участь узяв – а забив зрештою Армандо Броя з асисту Мало Гюсто.

Другий та третій голи «Челсі» забивав вже тоді, коли Мудрик сидів на лаві запасних. Спочатку Тіагу Сілва замкнув подачу з кутового:

А потім Рахім Стерлінг забив класним прямим ударом зі штрафного.

Крапку, утім, поставив аж на 88-й хвилині Енцо Фернандес – гол довго переглядали на предмет офсайду, але арбітри все ж вирішили, що аргентинець не був у положенні поза грою. Нехай скриншот розсудить.

А детальна статистика Мудрика у матчі доступна тут.