Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Для Довбика Ла Ліга = УПЛ. Артем не відчуває різниці – має в Іспанії таку ж статистику, як і в Україні

Проти «Альмерії» зробив дубль за чотири хвилини.

23 жовтня, 09:20
32

«Жирона» здійснила крутий камбек проти «Альмерії» у чемпіонаті Іспанії – 5:2.

Безпосередню участь у цій перемозі взяв Артем Довбик – оформив дубль у своєму 10-му матчі Ла Ліги. Віктор Циганков після травми гру пропускав, хоча на тижні тренувався у загальній групі.

🔸 «Жирона» пропустила двічі за 25 хвилин – на 2-й забив форвард Лео Баптістао, а на 24-й він же оформив дубль.

🔸 Команда Мічела відігралася ще за рахунку 0:1, однак гол Івана Мартіна скасували через офсайд. Втім, іспанець свій м’яч таки забив – розпочав камбек на 37-й хвилині.

🔸 Через 2 хвилини після цього ввімкнувся Довбик – скинув п’ятою на Блінда, отримав зворотний пас та точно пробив у дальній кут низом:

🔸 На 43-й Артем забив вдруге та вивів «Жирону» вперед – розібрався з двома захисниками:

🔸 Довбика замінили у другому таймі на 66-й хвилині, «Жирона» після цього забила ще четвертий (Савіо) та п‘ятий (Стуані).

🔸 «Жирона» знову на вершині турнірної таблиці – ділить лідерство з «Реалом», маючи по 25 очок, але поступається за очними зустрічами. Стільки ж пунктів до кінця вікенду може набрати «Атлетіко».

🔸 Український форвард натомість не відчуває різниці між УПЛ та Ла Лігою – має у стартових 10 турах стільки ж результативних дій, як у складі «Дніпра-1» минулого сезону. Хоча провів на 340 (!) хвилин менше.

Нагадаємо, що та кампанія у підсумку стала для Артема найкращою в кар‘єрі – 24 голи (одного не вистачило до рекорду Генріха Мхітаряна) та 3 асисти: