Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/«Манчестер Сіті» – володар Суперкубка УЄФА! Перемогли «Севілью» у серії пенальті
Відео

«Манчестер Сіті» – володар Суперкубка УЄФА! Перемогли «Севілью» у серії пенальті

Дебютна перемога для «Сіті» в історії!

17 серпня, 09:45
1

У Греції пройшов матч за Суперкубок УЄФА – володар трофею Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» зіграв проти володаря трофею Ліги Європи «Севільї».

І переможця вдалося виявити лише в серії пенальті – сильнішим виявився «Манчестер Сіті»!

У першому таймі «Севілья» досить неочікувано вийшла вперед: Ен-Несірі забив свій фірмовий гол - перестрибнув суперника й спрямував м’яч прямісінько під стійку, після чого той залетів у ворота. Без шансів для Едерсона:

Відповідь від «Сіті» сталася уже у другому таймі: Коул Палмер головою переправив м’яч у дальній кут після ідеальної подачі від Родрі – 1:1.

Це перший Суперкубок УЄФА, де не грався додатковий час – а одразу перейшли до серії пенальті. І ось тут нерви гравців «Сіті» виявилися сильнішими - англійці забили всі п’ять спроб, а от у «Севільї» останнім ударом спасував Неманья Гудель.

«Сіті» – знову чемпіони Європи! Щоправда, уже в іншому турнірі.

***

Головні факти:

🔹 Для «Манчестер Сіті» це перша перемога в історії цього турніру – з першої ж спроби;

🔹 «Севілья» програла вже 7 поспіль фіналів у Суперкубку УЄФА – востаннє іспанська команда перемагала у 2006 році;

🔹 «Севілья» вперше з 2008 року програла серію пенальті у офіційних матчах;

🔹 Пеп Гвардіола виграв Суперкубок УЄФА вперше з 2013 року, коли він керував «Баварією». А загалом для нього це вже шостий виграний трофей (два – у якості гравця).

🔹 Усі серії пенальті Суперкубка УЄФА за участі англійських команд вигравав чинний переможець Ліги чемпіонів.

🔹 Коул Палмер став першим англійським гравцем з 2001 року (Майкл Оуен), який відзначився у Суперкубку Англії та Суперкубку УЄФА за один рік.