Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Коваленко та Мальдіні перемогли «Інтер» – українець заробив переможний пенальті, а син легенди забив

Сенсація туру в Серії А.

10 березня 2023, 23:55
7

Вікенд в Італії розпочався матчем між аутсайдером та одним з лідерів. «Спеція» Віктора Коваленко приймала «Інтер». Якщо команда українця бореться за виживання, намагаючись відірватися від «Верони», то міланський гранд до цього матчу йшов на другій сходинці. Цей поєдинок мав стати легкою прогулянкою для «нерадзуррі», але мотивація господарів виявилася сильнішою.

На 55-й хвилині Мбала Нзола та Даніель Мальдіні вирвалися у контратаку. Ангольський форвард відтягнув на себе захисників і віддав на партнера. Син легенди «Мілана» просто не міг не забити у такій ситуації та проти суперника.

Це лише другий гол півзахисника у вищому італійському дивізіоні. Цікаво, що востаннє людина з прізвищем Мальдіні забивала у ворота «Інтера» у листопаді 1994 року. Це був батько Данієля Паоло. А от дідусь Чезаре не забивав принциповому супернику (у нього взагалі лише 3 забитих за кар'єру).

Проте на 83-й хвилині гості відігралися. Ромелу Лукаку забив свій другий гол у цьому сезоні Серії А, реалізувавши пенальті.

Здавалося, що тепер для «Спеції» і нічия буде за щастя. Але вони побігли за перемогою. Вже за декілька хвилин Дензел Думфріс зіграв зіграв не за правилами проти Віктора Коваленка у своєму карному майданчику. Суддя поставим пенальті.

До точки підійшов Мбала Нзола – і забив свій 13-й гол у сезоні.

Сенсаційна перемога «Спеції» 2:1, яка дозволяє їй відірватися від зони вильоту на 6 очок.

***

Для Віктора Коваленка це був лише 12-й матч у сезоні Серії А. На його рахунку поки що нуль результативних дій, але цей матч можна вважати вдалим. Українець вийшов на 67-й хвилині, але встиг допомогти команді.

Віктор отримав оцінку 6,8 від Whoscored (п'ята в команді) та 6,9 від Sofascore (також п'ята в команді).

Остання результативна дія Коваленка у складі «Спеції» була майже рівно рік тому – асист у матчі за «Кальярі». А не забивав українець з жовтня 2021-го, коли відзначився у грі з «Салернітаною».