Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Ефект Маліновського – «Марсель» тричі забив після його виходу на заміну

Ефект Маліновського – «Марсель» тричі забив після його виходу на заміну

Українець завів команду і пришвидшив атаку «біло-блакитних».

Автор — Semen Novikov 🤠
20 лютого 2023, 09:30
4

Пізно ввечері у неділю «Марсель» на виїзді у надважкому матчі зміг переграти «Тулузу» – 3:2.

Головний тренер «Марселя» Ігор Тудор залишив українця у запасі, тому перший тайм міг пройти не дуже цікаво для наших глядачів. «Біло-блакитні» важко увійшли в гру і вже на 3-й хвилині пропустили гол від Даллінги.

І хоч «Марсель» більше володів м’ячем весь перший тайм, досягти успіху у чужих воріт не вдавалося. Тому у другій половині гри Тудор випустив Маліновського замість Унахі – і це хоч не вилилося у забиті голи чи асисти українця, але атака «Марселя» стала значно швидшою.

Всього за гру Руслан віддав 88% точних передач, двічі успішно пішов в дриблінг і тричі відбирав м’яч. І був дійсно повсюди.

Карта місць на полі, звідки Маліновський віддавав передачі

Ефект Маліновського пробудив команду – і вона забила аж тричі у другому таймі. У першому голі «Марселя» саме Руслан потужно пробивав з меж штрафного майданчика, м’яч від суперника відскочив до партнера, який і зрівняв рахунок.

«Тулуза» на ефективність «Марселя» змогла відповісти лише одним голом наприкінці. І хоч була кращою за показником xG (1,93 проти 1,08), але відігратися так і не зуміла.

Вболівальники дуже позитивно оцінили вихід Руслана на заміну:

Статистичні портали також поставили Маліновському достатньо високі оцінки:

Whoscored – 7,0;

SofaScore – 7,1;

FotMob – 7,2.

Після цього матчу «Марсель» залишився на другому місці Ліги 1. Від першого «ПСЖ» відставання у 5 очок – і очна гра вже на наступних вихідних.