Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Ді Марія – легенда Аргентини. Забивав у всіх фіналах за збірну

Ді Марія – легенда Аргентини. Забивав у всіх фіналах за збірну

Треба шанувати не тільки Мессі.

18 грудня 2022, 21:08
3

Збірна Аргентини у феноменальному фіналі виграла титул чемпіонів світу.

За розвʼязкою в екстратаймах, хет-триком Мбаппе та дублем Мессі можна було вже й забути, що перші два голи зробив Анхель ді Марія – який пропустив увесь плей-оф через травму (зʼявився лише на 9 хвилин з Нідерландами).

Забивати у фіналах для нього – звичка.

• Олімпійські ігри 2008. Збірна Аргентини покоління Мессі та Ді Марії виграла золото у фіналі з Нігерією. Єдиний гол забив Анхель (на 17:01):

• Копа Америка 2021. Перший трофей Мессі зі збірною Ліонелеві теж виграв Ді Марія – його єдиний гол допоміг здолати Бразилію (на 0:27).

• Фіналіссіма 2022. Протистояння між найкращими командами Європи (Італія) та Південної Америки (Аргентина) закінчилося розгромною перемогою останніх, 3:0. Теж не без участі Анхеля (на 0:59)

• ЧС-2022. Зрештою, у цьому фіналі він відзначився двічі. Спочатку заробив пенальті, з якого відкрив рахунок Ліонель Мессі.

А потім забив і сам – після чого подарував багатьом упевненість у перемозі.

• Де ж фінал ЧС-2014, спитаєте ви? Усе просто: тоді за 120 хвилин він так і не зʼявився на полі. Схоже, це була помилка.