Заслужена поразка команди Луческу.

Блог — Повісточка
28 серпня 2022, 22:30
30

«Дніпро-1» всуху й цілком заслужено розгромив київське «Динамо» у першому матчі УПЛ для обох команд.

• «Динамо» знову показало, наскільки воно в атаках залежне від Циганкова. Так, його останньою результативною дією до ушкодження був привоз, але із ним кияни хоча б ходили в атаку.

Сьогодні ж кияни попереду показали майже нічого. М'яч банально не доходив до Бєсєдіна (а потім Ваната). Дніпряни вдало закрили Буяльського та Шапаренка, не даючи тим нічого зробити. А коли ці четверо й зустрічалися з м'ячем, то тут же біля них з'являлися захисники «Дніпра-1». Ідей, як це виправити, у команди Луческу за 90 хвилин так і не з'явилося.

Тож на виході отримали повну перевагу дніпрян в атакувальних діях:

Тепер трохи зрозуміліше, чому Суркіс настільки не хоче відпускати Циганкова.

• Якби «Динамо» било по воротах, це було б щонайменше 3:3. Валеф наприкінці матчу знову показав майстер-клас, як не варто діяти голкіперу. Але Буяльський, у якого опинився м'яч, невдало прийняв м'яч, тож бразилець встиг підвестися, оцінити ситуацію й спіймати його удар.

Бразильський воротар поки виглядає найслабшою ланкою цього «Дніпра-1» – команді пощастило, що він сьогодні залишився майже без роботи.

• Артем Бєсєдін знову привіз гол у власні ворота. Не те щоб центральний нападник (навіть він) мав би бути висококласним захисником, але це вже скидається на хронічну проблему – адже у 2 з 3 випадків (востаннє з «Бенфікою») йдеться про виконання своїх функцій при стандартах.

Цього разу він дозволив Сарапію перевернутися у повітрі й відкрити рахунок боковими ножицями – певне, найкращий гол серпня в УПЛ вже забили.

• «Дніпру-1» варто поаплодувати за активну гру в атаці. Дніпряни й у матчах з АЕК виглядали непогано, але сьогодні це було щось неймовірне. Особливо з виходом Назаренка замість Громова було приємно спостерігати за лівим флангом з Бузанелло – звідти й прийшов другий гол команди.

У першому таймі було помітно, як команді Кучера було важкувато просувати м'яч уперед. Але після перерви, коли «Динамо» програючи вже намагалося грати більш відкрито, вони цим користалися на повну.

• Більшість підбирань чисто візуально теж була за «Дніпром-1» – Валеф просто вибивав уперед на великогабаритного Довбика, який робив свою справу.

• Є питання й до арбітра: навіщо свисток про фол на Бузанелло? На тому-таки лівому фланзі у цей час Назаренко біг із м'ячем на зустріч із Бущаном. Так, це чиста жовта Сидорчуку, так, бразильцеві знадобилася допомога. Але навіщо зупиняти потенційний гольовий момент дніпрян, щоб зафіксувати фол на їхньому гравцеві?

Можливо, там ще мав бути пенальті на Когуті (певне, що ні), але ВАР на матчі немає, а «транслятор» показав лише один доволі незрозумілий повтор. Маємо те, що маємо.

• Робити будь-які висновки про гру обох команд зарано. Так, є гаряче бажання говорити про боротьбу «Дніпра-1» за чемпіонство. Але це лише один матч – нема гарантій, що інші команди даватимуть команді Кучера так вільно дихати.

Та й списувати «Динамо» не варто – Циганков ще повернеться.