Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Ліверпуль» закрив усі питання щодо фіналіста цієї ЛЧ, забивши 3 голи за 15 хвилин 🧨

Рульї отримав два «між ніг» та помилився з третім 🙄

Автор — Semen Novikov 🤠
3 мая 2022, 23:27

Рульї отримав два «між ніг» та, здається, помилився з третім 🙄

«Вільярреал» у другому матчі півфіналу Ліги чемпіонів зустрічається з «Ліверпулем». На «Енфілді» банда Унаї Емері згоріла програла 0:2. Після першого тайму в Іспанії ситуація стала дуже гарячою. «Вільярреал» тиснув на англійців і відіграв два голи.

На 62-й хвилині забив Фабіньо! Опорник «Ліверпуля» обігрався із Салахом, увійшов до штрафного праворуч і пробив у ближній! Жахлива помилка Рульї: пропустив безневинний удар між ніг!

А на 67-й хвилині шикарний крос Трента праворуч, Діас вилетів з-за спини Альбіоля і розстріляв головою кіпера «Вільярреала»

Рульї вибіг за межі своїх володінь на перехоплення довгого закидання, махнув повз м’яч – Мане пішов від голкіпера, зберіг м’яч після підкату Фойта і закотив у порожні! «Ліверпуль» – у фіналі Ліги чемпіонів!