Tribuna/Футбол/Блоги/Новини ФК Колос/СК «Дніпро-1» — «Колос» — 3:1

СК «Дніпро-1» — «Колос» — 3:1

Ковалівці у передостанньому турі чемпіонату України на виїзді поступилися найсильнішій команді Першої ліги цьогосезонного зразка — СК «Дніпро-1».

Автор — ФК Колос
20 мая 2019, 09:55
2

СК «Дніпро-1» (Дніпро) — «Колос» (Ковалівка) — 3:1 (2:1)

Перша ліга. 19 травня. 29-й тур. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена». 3541 глядачів.

Арбітр: Запрутняк (Ужгород).

СК «Дніпро-1»: Кліщук, Логінов, Лопирьонок (Очігава,52), Шаповал, Батагов, Романюк (Чеботаєв, 80), Назаренко, Сніжко, Когут (Загальський, 68), Кузик (Чичиков, 68), Кожушко (Яворський, 65).Запасні: Бабічин, Польовий, Бровченко, Панасенко, Бєляєв, Хучбаров.Головний тренер: Дмитро Михайленко.

«Колос»: Яшков, Сахневич, Гавриш, Максименко, Мігунов (Чорноморець, 83), Задоя, Рябов (Дорошенко, 71), Кизилатеш (Д. Костишин, 71), Ільїн, Морозко (Банасевич, 68), Лисенко (Бондаренко, 46). Запасні: Сітало, Охрончук, Тєрєхов, Нехтій, Антюх, Банасевич.Головний тренер: Руслан Костишин.

Голи: Логінов (29), Назаренко (45 1), Чичиков (74) — Ільїн (9).

Попередження: Когут (21), Яворський (70), Сніжко (90)— Задоя (27), Морозко (63), Ілїн (86).

На 86-й хвилині Бондаренко не реалізував пенальті (воротар).

Футболісти «Колоса» приїхали до Дніпра лише з однією метою — завдати новоспеченому чемпіонові Першої ліги поразки і забезпечити собі участь у стикових матчах за вихід до Прем’єр-ліги.

Власне, виконувати своє завдання підопічні Руслана Костишина взялися з перших хвилин. І вже в дебюті зустрічі повели в рахунку. Це Ільїн, своєчасно звільнившись від оборонця Шаповала в штрафному майданчику, відправив м’яча повз голкіпера після блискучої передачі Мігунова майже від центра поля — 0:1.

Утім, ще до перерви дніпряни зуміли переломити хід поєдинку на свою користь та вийти уперед. Спершу, у середині першого тайму відзначився Логінов, який переправив м’яча в сітку воріт Яшкова після подачі штрафного у виконанні Назаренка —1:1. А на останній компенсованій до першого тайму хвилині той же Назаренко вивів господарів уперед. Він доправив м’яча в сітку воріт, вдало виконавши штрафний ледь не з тридцятиметрової відстані. 2:1.

Початок другого тайму пройшов під диктовку ковалівців, які були близькими до того, щоб відродити статус-кво — Максименко та Бондаренко вдарили вище воріт! Натомість, знову відзначилися господарі поля. Сніжко закинув м’яча у штрафний майданчик на Чичикова, а той, вигравши верхову боротьбу у Максименка, головою розстріляв ціль — 3:1. Натомість, у ковалівців чудову нагоду для результативного пострілу змарнував Бондаренко, який за чотири хвилини до фінального свистка схибив з одинадцятиметрової позначки — удар нападника парирував воротар…

…Утім, незважаючи на цю поразку, футболісти «Колоса» продовжують вести боротьбу за другу сходинку турнірної таблиці. Тепер доля другого та третього призових місць Першої ліги визначиться в останньому турі, в якому ковалівці на своїй арені в суботу, 25 травня, зустрінуться зі столичною «Оболонь-Бровар». Тож, користуючись нагодою, запрошуємо всіх уболівальників обласного футболу підтримати нашу команду у найголовнішому матчі сезону 2018/2019 років! Разом — ми сила!