Tribuna/Футбол/Блоги/Новини ФК Колос/«Колос» — «Суми» — 4:0

«Колос» — «Суми» — 4:0

Ковалівці вдруге в поточному сезоні чемпіонату України декласували сумських муніципалів.

Автор — ФК Колос
12 мая 2019, 00:13
3

«Колос» (Ковалівка) — «Суми» (Суми) — 4:0 (2:0)

Перша ліга. 11 травня. 28-й тур. Ковалівка. Стадіон «Колос». 350 глядачів.

Арбітр: Лапко (Львів).

«Колос»: Яшков, Зозуля, Гавриш-К, Тєрєхов, Мігунов, Задоя (Охрончук, 71), Кизилатеш (Д. Костишин, 57), Дорошенко, Ільїн (Нехтій, 57), Морозко (Антюх, 69), Бондаренко (Лисенко, 65).Запасні: Сітало, Сахневич, Чорноморець, Максименко, Поздеєв, Рябов, Банасевич.Головний тренер: Руслан Костишин.

«Суми»: Зеленський, Веремеєв-К, Буряченко (Гречихін, 85), Радомський, Божий, Курусь, Керножицький, Кушнаренко, Попов (Безродній, 87), Шморгун, Шаповаленко.Запасні: Друзь, Яцюченко, Андрусенко, Островерх.Головний тренер: Олег Лутков.

Голи: Морозко (22), Гавриш (29), Дорошенко (80), Лисенко (85, пен).

Попередження: Зозуля (58) — Керножицький (90).

Досвідченіший і краще укомплектований ковалівський клуб очікувано не мав клопотів зі значно молодшими сумчанами. Підопічні Руслана Костишина володіли ініціативою та територією, розмашисто наступали впродовж усього матчу і заслужено перемогли.

Перше взяття воріт «Сум» відбулося на двадцять другій хвилині зустрічі. Це Морозко точним ударом з кута воротарської площі поцілив у дальній кут воріт суперника після передачі Кизилатеша з правого флангу.

Не минуло й десяти хвилин, як молодому голкіперу гостей вдруге довелося діставати м’яча зі своїх володінь вдруге. Цього разу відзначився капітан ковалівців Гавриш. Він бездоганним за виконанням ударом зі штрафного, призначеного арбітром майже на лінії карного майданчика за фол проти Бондаренка, перекинув стінку і напнув сітку у самісінькій «дев’ятці». 2:0. Цей рахунок не змінився до перерви.

А в другому таймі ковалівці відзначилися ще два рази. За десять хвилин до фінального свистка «вистрілив» один з найперспективніших гравців «Колоса» Дорошенко. Він отримав м’яча від Охрончука в карній зоні і застукав зненацька голкіпера Зеленського, котрий випустив м’яча з рук прямо собі у ворота.

Натомість, четвертий гол став справою ніг Лисенка, котрий відправив м’яча до воріт суперника ударом з пенальті. Це відбулося на вісімдесят п’ятій хвилині зустрічі.

4:0 — «Колос» знову громить «Суми» в чемпіонаті України! Принагідно нагадаємо, що попередній двобій цих команд, який відбувся в Сумах наприкінці минулого року, також завершився яскравою вікторією ковалівців — 6:0. Як бачимо, переконливі перемоги «Колоса» над «Сумами» стали вже доброю традицією. Щодо турнірної ситуації. В табелі про ранги Першої ліги «Колос» розташувався  на третій сходинці. Ковалівці одним очком поступаються «Волині, яка йде другою, і на два залікових бали випереджають «Металіст 1925», котрий посідає четверту сходинку.