Tribuna/Футбол/Блоги/Повісточка/Наші в Європі: дебют двох українців в Угорщині, асист Шведа, гол Артема Фаворова

У топ-лігах перерва.

Блог — Повісточка
31 января 2022, 20:54
7

Чим займалися українці, які не пішли на зимову перерву.

В топ-5 чемпіонатах перерви – через матчі кваліфікації ЧС та Кубок Африки. Саме тому у цьому дайджесті не буде згадок Зінченка, Миколенка, Луніна, Малиновського та інших представників топ-5 ліг.

Проте далеко не всі чемпіонати відпочивали – тому є про що розповісти.

У чемпіонаті Угорщини дебютували одразу два українці. Олександр Петрусенко вперше зіграв за «Гонвед». Дебют був із гірким присмаком – команда українця програла «Дьормоту» 0:1, проте Петрусенко у пропущеному голі не винен.

Навпаки, в Олександра була нагода відзначитися, однак удар головою був неточним.

Момент на 0:45.

Іншим дебютантом угорського чемпіонату став орендований в «Динамо» Богдан Лєднєв, який разом із Петряком та Макаренком вийшли в основі «Фехервару» на матч проти «Академії Пушкаша».

Однак і йому дебют зіпсували – причому зробив це теж українець. «Академія Пушкаша» виграла завдяки голу Артема Фаворова, який забив уперше з серпня 2021 року.

Дебютний гол за кіпрський «Аполлон» забив Олександр Нойок. Українець відкрив рахунок у матчі з «Олімпіакосом» Нікосія. Щоправда, більшу роль у тому, що м’яч потрапив у ворота, зіграв воротар суперника.

Гол на 1:52.

Вперше після жорсткої травми нагадав про себе Мар’ян Швед. За рахунку 1:0 на користь «Стандарда» на початку другого тайму знайшов пасом форварда Керіма Мрабті, який зрівняв рахунок. У підсумку «Мехелен» переміг 2:1 та продовжує боротьбу за єврокубки.

Асист на 1:15.

Варто також згадати й про неофіційний результативний дебют Владлена Юрченка за «Ригу». У товариському матчі з «Жиліною» вже на 4-й хвилині він віддав гольову передачу на Габріеля Рамоса, який відкрив рахунок у матчі.

Асист на 0:18.

А що там Роман Яремчук? Зіграв 88 хвилин із «Боавіштою» в півфіналі Кубка ліги (пройшли далі в серії пенальті), 60 – у фіналі із «Спортингом» (програли 1:2), але нічим не запам’ятався. Поки 0 голів у Романа у 2022 році.