Бущан, Дубинчак, Попов, Забарный, Тымчик, Сидорчук, Шепелев, Цыганков, Буяльский, Лонвейк, Ванат
Нещерет, Бурда, Кравченко, Кендзера, Сирота, Вивчаренко, Андриевский, Гармаш, Караваев, Пэррис, Беседин, Кулач
До матча
-
В завершальному матчі 14-го туру УПЛ «Динамо» зіграє з «Вересом».
-
Номінально виїзний матч киян пройде в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського, оскільки рівняни попросили обмінятися матчами та провести номінально гостьову для них зустріч з «Динамо» у другому колі в Рівному. Надіються, що матч можна буде провести з глядачами.
-
Динамівці підходять до матчу на четвертому місці, «Верес» провів на матч більше та йде сьомим.
-
«Динамо» в останніх 5 матчах лише раз втратило очки - 0:0 з «Колосом», а у «Вереса» в останніх 5 зустрічах 4 поразки та 1 перемога.
-
Команди проведуть 15-й очний матч. В попередніх 14 «Динамо» виграло 10 разів, «Верес» - 1, а тричі команди зіграли внічию. Різниця забитих та пропущених м’ячів - 37:8.
-
Рівнянам не допоможе дискваліфікований Геннадій Пасіч.
-
Вже є стартові склади.
-
«Верес»: Когут, Гагун, Мірошник, Вовченко, Пасіч Є., Кльоц, Кучеров, Дахновський, Лебеденко, Шарай, Гайдучик
-
«Динамо»: Бущан, Тимчик, Забарний, Попов, Дубінчак, Сидорчук, Шепелєв, Циганков, Буяльський, Лонвейк, Ванат
-
Запасні «Вереса»: Ющишин, Шестаков, Курко, Квасний, Сергійчук, Поворознюк, Коркодим
-
Запасні «Динамо»: Нещерет, Вівчаренко, Бурда, Перріс, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Кулач, Сирота, Бєсєдін, Кендзьора
Первый тайм
1'
Пролунав стартовий свисток. Поїхали!
1'
Погода разом з футболістами вшанувала пам’ять загиблих у війні в Україні - йде дощ у той час, коли триває хвилина мовчання.
4'
Перший кутовий в матчі. Право на його виконання отримало «Динамо».
4'
Гайдучик перевів м’яч на ще один корнер.
5'
Після неточної передачі Буяльського м’яч вийшов за лінію воріт.
8'
Мірошник перехопив подачу Шепелєва на Циганкова в штрафний майданчик «Вереса».
9'
Тимчик не наздогнав передачу Сидорчука, Когут виконає удар від воріт.
12'
Циганков розігнав атаку, віддав направо на Тимчика, той прострілив в штрафний, але Буяльському не дали пробити. Віталій впав, але арбітр не побачив тут пенальті.
13'
«Динамо» притиснуло «Верес», рівняни не можуть навіть вийти зі своєї половини поля, проте по-справжньому небезпечних моментів у киян не було.
14'
Перший шанс для «Вереса» - штрафний удар на правому фланзі.
14'
Ні. Лонвейк вибив м’яч після подачі Шарая зі стандарту.
17'
Гра трішки вирівнялася, але, як і раніше, без небезпеки біля воріт.
18'
Шарай наважився на дальній удар - легка здобич для Бущана.
19'
Когут вийшов з воріт та в підкаті вибив м’яч на кутовий, коли Ванат вже був готовий преправляти його в сітку.
21'
Арбітр зафіксував офсайд у Ваната, хоча відеоповтор показав, що його й близько не було.
23'
Циганков, Буяльський та Ванат зіграли ефектно, але не ефективно. Після низки передач в один дотик та п’ятою була втрата м’яча.
25'
Кутовий «Динамо» завершився відходом в центр поля та продовженням позиційної атаки.
27' ГОЛ! 0:1
Спрацювала коронка Циганкова. Віктор після раптової атаки «Динамо» відправив м’яч за меж штрафної з правого флангу лівою ногою в дальній кут.
29'
Це п’ятий гол Циганкова в поточному сезоні УПЛ. У лідера бомбардирської гонки, Артема Довбика, 10 забитих м’ячів.
31'
«Верес» заробив кутовий, але щось витиснути з нього не зміг.
33'
Ще один корнер у рівнян. Він завершився ударом Гагуна головою за меж штрафної. Ну, шансів було мало. Бущан без проблем забрав м’яч.
36'
«Верес» намагається атакувати позиційно.
39'
«Верес» наче перехопив ініціативу, але, здається, «Динамо» віддало м’яч супернику свідомо.
41'
Знову активізувалися кияни. Після прострілу Дубінчака м’яч пішов на кутовий.
42'
Забарний невдало пробив головою після подачі Циганкова з корнера.
44'
Циганков заробив штрафний удар у 25 метрах від воріт «Вереса». Сам Віктор, напевно, і проб’є.
45'
Ні, до м’яча підійшов Лонвейк. Джастін пробив сильно, але трішки вище.
Перерыв
45'
Козик не став додавати час до першого тайму. Перерва.
45'
Команди, роблячи поправку на погоду, у першій половині зустрічі продемонстрували достатньо непоганий футбол. За такого поля будь-який дальній удар може перевернути хід матчу. Тому обов’язково повертайтеся на другий тайм.
Второй тайм
46'
Стартував другий тайм.
46'
Гармаш та Андрієвський замінили Шепелєва та Лонвейка у складі «Динамо».
49'
«Динамо» активно розпочало другу половину, команда намагається швидко подвоїти перевагу в рахунку.
51'
Дахновський не дотягнувся до подачі партнера в штрафну «Динамо».
52'
Вовченко головою перехопив передачу на Ваната у штрафний майданчик «Вереса».
55'
«Верес» не дає «Динамо» підступитися до власних воріт.
58'
Пасіч вибив м’яч якомога далі після навісу Андрієвського в штрафний «Вереса».
59'
Сидорчук дуже неточно пробив шведою за меж штрафного.
60'
Ванат не зміг обробити м’яч в штрафному «Вереса» після передачі Буяльського.
61'
Вірт так активно підказує команді з технічної зони, що аж впав) Також в кадр потрапили кросівки коуча з написом Veres on fire.
62'
Дахновський злету пробив над поперечкою після навісу з правого флангу. Найкращий момент «Вереса» у цьому матчі.
64'
Після кутового «Вереса» м’яч небезпечно пролетів вздовж воротарської лінії, але ні Мірошник, ні Лебеденко не дотягнулися до нього.
66'
Караваєв та Бєсєдін замінили Тимчика та Ваната відповідно.
68'
Гармаш розігнав атаку, обігрався з партнером, але віддати точну передачу на Циганкова вже в штрафному «Вереса» не зміг.
69'
Жовта Дубінчаку за фол проти Шарая. Перше попередження в матчі.
70'
Буяльський недовго лежав на газоні після контакту з Вовченком.
71'
Сидорчук ефектно пропустив м’яч на Караваєва. Атака киян продовжилася та завершилася переводом Кучерова м’яча на кутовий.
72'
Когут двічі відбив м’яч після кутового.
73'
Три кутових поспіль подали динамівці. Останній завершився неакцентованим ударом Попова головою.
74'
Гармаш потужно пробив здалеку. Недалеко від дев’ятки.
75'
Перша заміна у «Вереса» - Сергійчук замість Гайдучика.
76'
Гагун завадив Андрієвському завдати точного удару з меж штрафного. Буде 10-й кутовий «Динамо».
77'
Буяльський скористався рикошетом та помилкою захисника «Вереса», але не зміг обіграти Когута з вбивчої позиції. Кут був надто гострий.
80'
Сергій Шестаков вийшов замість Дахновського.
81'
Бєсєдін перехопив передачу Когута на Вовченка, але пробив над воротами.
81'
Наступна атака «Динамо» завершилася одразу двома ударами. Удар Гармаша відбив Когут, а Сидорчук пробив вище воріт.
83'
Бєсєдін пройшов декількох суперників та заробив штрафний удар перед воротами «Вереса».
84'
До м’яча підійшов Андрієвський. Олександр пробив потужно, але прямо в голкіпера.
85'
Курко замінив Кльоца.
86'
Ще один дальній удар від Сидорчука, знову вище воріт.
87'
Когут потягнув дальній потужний удар Циганкова та перевів м’яч на кутовий.
89'
Бєсєдін заліз в офсайд.
90'
Команди зіграють ще 2 хвилини.
91'
Гармаш небезпечно прострілив в штрафний, але ніхто не відгукнувся на передачу.
91'
Те саме повторив Дубінчак.
92'
«Верес» дограє в більшості - Дубінчак через пошкодження залишив поле.
92'
Когут пішов на останній кутовий «Вереса». Голкіпер навіть пробив по воротах, але був зафіксований фол в атаці.
93'
На цьому все. Перемога «Динамо». Кияни значно додали в другій половині другого тайму та могли забивати ще декілька голів. У «Вереса», по суті, був лише один по-справжньому небезпечний момент - коли Дахновський пробивав злету.