Нещерет, Дубинчак, Сирота, Забарный, Кендзера, Шепелев, Андриевский, Лонвейк, Буяльский, Цыганков, Ванат
Бущан, Игнатенко, Бурда, Кравченко, Вивчаренко, Гармаш, Кабаев, Караваев, Пэррис, Беседин, Кулач
Все комментарии
Ключевые моменты
До матча
-
Сьогодні «Динамо» та «Інгулець» проведуть матч 1-го туру, який був перенесений через виступ киян в єврокубках.
-
Номінально домашня зустріч клуба з Петрового пройде в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського.
-
Для динамівців це шанс скоротити відставання від «Дніпра-1», який йде на першому місці. Для петрівців - залишити зону вильоту.
-
Обидві команди провели по 11 матчів. «Динамо» з 20 очками йде п’ятим, «Інгулець» з 7 балами - останній.
-
Це буде перший матч «Інгульця» на чолі з Младеном Бартуловичем, який після звільнення Сергія Лавриненка став виконувачем обов’язків головного тренера.
-
Команди проведуть 4-й очний матч. У попередніх трьох двічі перемогло «Динамо», а раз суперники зіграли внічию. Різниця забитих та пропущених м’ячів - 8:1 на користь киян.
-
«Динамо» не допоможуть дискваліфіковані Денис Попов та Сергій Сидорчук.
-
Під’їхали склади.
-
«Динамо»: Нещерет, Дубінчак, Сирота, Забарний, Кендзьора, Шепелєв, Андрієвський, Лонвейк, Циганков, Буяльський, Ванат
-
Запасні: Бущан, Ігнатенко, Вівчаренко, Бурда, Кабаєв, Перріс, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Кулач, Бєсєдін
-
«Інгулець»: Паламарчук, Запорожець, Коробенко, Смоляков, Нагієв, Саків, Ковальов, Поспєлов, Козак, Кухарук, Сітало
-
Запасні: Кучер, Клименко, Марусич, Віктор Блізніченко, Ченбай, Одарюк, Кучеренко, Головкін, Сидоренко, Павлов, Резепов, Андрій Блізніченко
Первый тайм
1'
Матч розпочався! Перша в українському сезоні зустріч зі сніжком на полі.
1'
Циганков та Буяльський подарували арбітриням квіти. Надіються на сприятливе суддівство?)
1'
Паламарчук забрав м’яч після першої спроби «Динамо» атакувати.
2'
Лонвейк потенційно небезпечно перехопив м’яч на половині поля суперника, але випустив його в аут.
2'
Перший кутовий в матчі. Виконали його гравці «Інгульця», але динамівці швидко відвели атаку від своїх воріт.
5'
Атака киян правим флангом з подачею Кендзьори завершилася втратою м’яча.
8'
Фол проти Циганкова в центрі поля, не дали Віктору розвернутися та розвинути атаку.
9'
Перший удар по воротах - Козак пробив в дальньої дистанції. Не стільки удар, скільки пристрілка, бо зовсім неточно.
10'
Циганков отримав м’яч в штрафній «Інгульця», але віддати передачу не зміг, перебуваючи в оточенні половини команди суперника.
12'
Дубінчак навіть у підкаті не дотягнувся до подачі Циганкова на дальню штангу.
13'
Перша жовта в матчі. Отримав її Козак з «Інгульця».
14'
Кияни розіграли штрафний, але до воріт суперника не дійшли.
15'
Ще один сейв від Нещерата. Кухарук майже впритул розстрілював воротаря після флангового навісу, але пробив в нього.
15'
Ще одне попередження у складі «Інгульця», цього разу Ковальову.
18'
Циганкову не дали подати в штрафну з правого флангу, буде кутовий.
19'
Паламарчук забрав м’яч після подачі Циганкова з корнера.
26'
Сирота виніс м’яч якомога далі після кутового та наступної атаки петрівців.
28'
Дубінчак отримав пошкодження після підкату Козака. Монзуль не стала карати порушника другою жовтою карткою.
29'
Андрієвський пробив за меж штрафного після подачі Циганкова зі стандарту та наступного відскоку.
31'
Пенальті! Та жовта картка Коробенку за підкат проти Буяльського в штрафній «Інгульця».
32' ГОЛ! 0:1
Циганков відкриває рахунок, розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах.
35'
Буяльський зльоту пробив з меж штрафного, але Паламарчук забрав м’яч після його удару низом.
36'
Кендзьора заблокував Смолякова в центрі поля. Штрафний для «Інгульця».
37'
Ковальов вибив м’яч в аут після прострілу Циганкова.
39'
Воу! Що витворяє Нещерет. Голкіпер фінтом обіграв Сітала, який біг на нього.
40'
«Динамо» вибігло в небезпечну, здавалося, атаку, але нічого не придумало, опинившись приблизно 4 на 4 з суперником.
43'
Лонвейк та Буяльський красиво обігралися в стіночку, але завершення атаки не було.
44'
Кияни заробили штрафний в 30-35 метрах від воріт. Шанс для гола в роздягальню.
44'
Ні. Шепелєв невдало подав зі штрафного.
44'
Нещерет вдало зіграв на виході ГОЛОВОЮ, не дозволивши супернику завдати удару. Головою, бо це було за межами штрафного майданчика.
45' ГОЛ! 0:2
Циганков подвоїв рахунок, але гол зробив Дубінчак, який, отримавши м’яч в штрафному від Лонвейка, одним дотиком перекинув голкіпера, а другим викотив Віктору на удар в пусті ворота. Круто!
45'
Одразу після гола Монзуль відправила команди відпочивати. Попри рахунок 2:0, команди провели досить рівний тайм. Інтрига ще є!
45'
Второй тайм
46'
Команди знову на полі - другий тайм стартував!
46'
Подвійна заміна від Бартуловича - Клименко замість Коробенка, а Віктор Блізніченко замість Козака.
46'
Дубінчак лежить на газоні після удару Віктора Блізніченка ззаду по ногах.
49'
«Динамо» протягом останніх двох хвилин активно намагалося підступитися до воріт «Інгульця», але так і не змогло пройти оборону.
51'
Ой-ой-ой. Який же міг бути класний гол. «Динамо» вибігло в атаку 2 в 2, Буяльський перекидував Паламарчука, який вийшов з воріт, але не влучив в площину.
53'
Динамівці заробили штрафний на лівому фланзі, але ніхто не замкнув навіс Андрієвського зі стандарту.
53'
У цьому епізоді зіткнулися Поспєлов та Забарний, але, схоже, обидва продовжать гру.
55'
Паламарчук забрав м’яч до рук в епізоді, коли динамівці та петрівці боролися за нього в штрафному «Інгульця».
57'
Лонвейк невдало подав в штрафну суперника, Паламарчук спокійно забрав м’яч.
60'
Дальній удар Ваната заблокували, атака «Динамо» продовжилася, але Андрієвський порушив правила після подачі Дубінчака.
61'
Кутовий для киян.
62' ГОЛ! 1:2
Сітало скоротив відставання в рахунку, замкнувши розрізну передачу Запорожця крізь чотирьох гравців «Динамо». Сітало - молодець, але передача справила більш яскраве враження.
65'
«Інгулець» не зупиняється, а продовжує атакувати. Браво!
67'
Андрій Блізніченко замінив на полі Артура Смолякова.
67'
А в «Динамо» вийшов Гармаш замість Лонвейка. Чекаємо від Дениса дубль?)
70'
Сирота обрізався на половині поля суперника, віддавши неточну передачу.
70'
Жовта Сироті за фол проти Віктора Блізніченка ззаду.
72'
Забарний привіз штрафний на свої ворота у 20 метрах від них. Небезпечно має бути, хоча й кут трохи гострий.
73'
До м’яча підійшов Андрій Блізніченко, але Нещерет зреагував на його удар та рикошет від гравця «Динамо».
75'
Резепов замінив Сітала.
77'
У Ваната звалився м’яч з ноги під час удару по воротах «Інгульця».
78'
ПОТРІЙНА заміна від Луческу - Вівчаренко, Кулач та Караваєв замість Дубінчака, Ваната та Кендзьори.
79'
Кулач, до речі, грає за «Динамо» вперше з квітневих товариських матчів.
82'
«Динамо» швидко розіграло штрафний в центрі поля, Шепелєв відпасував на Кулача, але Владислав пробив поруч зі стійкою. Круте було б повернення на поле.
83'
Марусич замінив Запорожця.
85'
Перріс вийшов замість Шепелєва.
88'
Караваєв увірвався до штрафної по правому флангу та віддавав зрячу передачу на Буяльського, але її перехопив Поспєлов. Кутовий.
88'
Забарний небезпечно пробив головою після корнера, але трішки неточно.
90'
Монзуль компенсувала 3 хвилини до другого тайму.
91'
Гармаш наважився на дальній удар, але Паламарчук відбив його.
93'
Все. Перемога «Динамо». Кияни піднялися на четверте місце, де пробудуть мінімум до завтра, коли «Олександрія», яку вони обійшли в таблиці, зіграє на виїзді з «Зорею».
93'
Але слід відзначити й «Інгулець», який до останнього не здавався. Не можна було з впевненістю сказати, що київський клуб доведе матч до перемоги.