Представляю Вашій увазі першу частину gif-підбірок, які допоможуть згадати про сезон Серії А 2013/14 років.

Блог — Lega Calcio
Автор — Lviv1256
28 мая 2014, 18:58
2

Дубль грізного Луки Тоні допоміг здобути перемогу "Вероні" над "Міланом" в першому ж матчі після повернення "жовто-синіх" в Серію А.

Карлос Тевес після красивої комбінації за участю Артуро Відаля й Поль Погба забив свій перший гол в Серії А.

Міралем Пьяніч втер носа всім критикам, які на початку сезону не розуміли, чому Гарсія хоче залишити боснійця в команді. Елегантний парашут за спину Рафеаля змусив зірвати весь "Стадіо Олімпіко" шаленими аплодисментами.

Центральний матч 3-го туру. За останні два сезони Мауро Ікарді став жахом Старої Синьйори - забив 4 голи у 3-х матчах. Правда гол аргентинця не допоміг його новоспеченій команді (в минулому сезоні Сампдорія двічі перемогла туринців) і "Ювентус" зумів встановити статус-кво.

Перший гол за "Наполі" в Серії А Гонсало Ігуаїн забив в 3-му турі – і всім відомий Децибел вперше на Сан Паоло озвучив знамените "Гон-са-ло"...

Повернення Кака в стан "россонері" перетворило матч "Торіно" - "Мілан" чи не матч туру (звісно, що протистояння "бянконері" з "нерадзурі" було ключовим). Кака вийшов з перших хвилин, проте його повернення не можна назвати вдалим і на 70-й хвилині бразильця замінили. Станом на 86-ту хвилину "Мілан" програвав 2:0, проте "червоно-чорні" зуміли таки відіграти два голи.

Римське дербі для Руді Гарсії мало стати справжнім екзаменом. І французький аленаторе здав іспит на "5 з +", його команда впевнено обіграла споконвічних ворогів, відтепер Руді Гарсія справжній "романіст". В цьому ж матчі журналісти зафіксували доволі цікавий випадок - Франческо Тотті давав якісь тактичні поради Гарсії.

Маріо Балотеллі вперше у професійній кар'єрі не забив пенальті (в результаті Наполі виграло 2:1). Пізніше Рейна буде хизуватись, що спить у піжамі, зробленій з футболки Маріо, в якій він не зумів забити 11-метровий.

"Рома" все продовжувала клепати перемогу за перемогою. В 7-му турі "Інтер" зазнав нищівної поразки 0:3 на "Джузеппе Меацца". Два голи забив Франческо Тотті, один з яких виявився неймовірно красивим.

Центральний матч 7-го туру "Ювентус" - "Мілан" вийшов доволі результативним - 3:2. Вже на 19-й секунді після помилки Буффона Мунтарі відкрив рахунок, проте туринці в підсумку все ж здобули перемогу.

Пьяніч - "Наполі" 2:0. Коли боснієць замінив із-за травми капітана вовків, на його плечі було покладено неабиякий тягар. Проте він справився і записав на свій рахунок дубль (штрафний + пенальті).

Хет-трик Джузеппе Россі ніби-то поклав початок чергового здобуття "Ювентусом" скудетто (Буффон за 15 хвилин пропустив 4 голи!!!!). Проте, як виявилось, поразка на "Стадіо Артеміо Франко" лише розізлила "бянконеррі"...

Неймовірний гол у ворота "Удінезе" поклав Вальтер Бірса, удар якого приніс "Мілану" 3 очки.

Фантастичний удар вийшов у Ніколо Белломо – гравець "Торіно" вже на доданих арбітром хвилинах матчу неймовірним ударом встановив паритет.

Єдиний гол Марко Боріело допоміг "Ромі" встановити новий рекорд Серії А - команда Руді Гарсії здобула 10 перемог підряд з початку чемпіонату.

Після повернення Кака до "Мілану" всі очікували, коли бразилець заб'є свій гол. Це трапилось в 10-му турі й вийшло справді красиво.

Неймовірний гол забив Емерсон - його пушка з лівої не залишила шансів Даніеле Паделі на сейв.