Tribuna/Прочие/Блоги/Народний спорт/Підсумки дня номер 3. Надії на ігри-24!

Підсумки дня номер 3. Надії на ігри-24!

Наша найбільша надія на сьогоднішній день була на Ольгу Харлан. Проте найбільш титулована українська фехтувальщиця, не змогла пройти й першого раунду, і поступилася 12 -15 китаянці - Янг.

Автор — Dima Kutsyk
26 июля 2021, 16:01

Ірина Маловічко є єдиною представницею нашої країни в змаганнях зі стендової стрільби. Сьогодні завершилась кваліфікація, в котрій наша спортсменка зайняла 8-ме місце, і через брак одного очка, не потрапила в фінал. Спортсменка що заняла шосте місце, набрала 120 очок, Ірина ж набрала 119.

В синхронних стрибках з 10м вишки серед чоловіків нашу країну представляли 15-ти річний Олексій Середа та 19-ти річний Олег Сербін. В підсумку наші хлопці посіли 6-те місце, тим самим повторивши результат України на іграх Ріо-2016.

Кваліфікувавшись з 8-го місця до фіналу,  наша чоловіча збірна з спортивної гімнастики, в фіналі зайняла 7-му сходинку.

Для нашої представниці в ваговій категорії 55кг ці ігри стали для неї дебютними. Каміла Конотоп є діючою Чемпіонкою Європи. В сумі змагань наша спортсменка показала результат 206кг (94+112), на відміну від тріумфального чемпіонату Європи, результат став гірший на 6кг. В підсумку 5-та позиція. Той факт що Камілі 20 років, всиляє в нас надію на ігри-2024.

В другому раунді з настільного тенісу сьогодні виступив Коу Лей, котрий після камбеку з 0 - 3, програв 3 - 4 египтянину Омар Ассару.

Продовжується груповий етап олімпійського турніру з бадмінтону. Сьогодні свій другий матч провела Марія Улітіна. Наша співвітчизниця перемогла представницю Бразилії Сілву. Рахунок матчу 2 - 0 (21 -14, 22 - 20).

В плаванні знову невдачі. На дистанції 200м батерфлай нашу країну представляли одразу два спортсмена. Ігорь Трояновський та Денис Кесіль зайняли 7-мі місця в своїх кваліфікаційних запливах і не пройшли далі.

В тенісі вже дургий день поспіль нашу представники радують нас 100% результатом. Еліна Світоліна в другому колі олімпійського турніру перемогла австралійку Айлу Томлянович 2 - 1. А сестри Кіченок в двох сетах розібрались з італійською парою 2 - 0 (7 - 6, 6 - 2).