Tribuna/Прочие/Блоги/Народний спорт/Є ПЕРША МЕДАЛЬ! Виступ українців в перший день ОІ-2020!

Є ПЕРША МЕДАЛЬ! Виступ українців в перший день ОІ-2020!

Автор — Dima Kutsyk
24 июля 2021, 13:42

Ще свої матчі в настільному тенісі повинні провести Коу Лей та Ганна Гапонова, але ми вже можемо підвести підсумки першого дня Олімпійських ігор 2020.

Дарія Білодід - перша медалістка України на Літніх Олімпійських іграх 2020. 20 років! Купа Олімпіад попереду, і Олімпійський тріумф ще прийде! Шлях Дарії був важкий. В 1/8 українка за рахунок вазарі (1 бал) перемогла сербку Ніколіч, в 1/4 іппон (10 балів) дозволив нашій спортсменці пермогти Катаріну Косту з Португалії, а ось в півфіналі Дарія програла господарці змагань - Фуна Тонакі. Бронзова сутичка завершилась тріумфом для України, 20-ти річна українка перемогла на 10 років старту опонентку з Ізраілю - Шіру Рішоні.

В дзюдо сьогодні Україна не обмежувалась представництво лише Дарії Білодід, також на мати Токіо виходив і Артем Лесюк. Свій шлях Артем почав з 1/16 фіналу, де впевнено іппоном перемагає суперника з гватемали Жозе Рамоса. В 1/8 наш співвітчизник поборов СРІБНОГО ПРИЗЕРА Чемпіонату світу, узюека Лутфіллаєва. Після такої важкої перемоги Артем в чвертьфіналі програв французу Мхеідзе. У втішній сутичці наш дзюдоіст поступився представнику нідерландів -  Торніке Тсякадое.

Старт змагань в греблі для наших спортсменів не вдався. Наша легка двійка в складі Ігор Хмара, Сергій Ковальов  фінішувавши четвертою, і продовжить свою боротьбу в другому шансі. Боротьба за півфінал для нашої двійки не завершена.

В фехтуванні першою на доріжки Токіо вийшла Олена Кривицька. В певний момент програвавши 0 - 6 наша спортсменка почала наносити результативні уколи. Найменший розрив між українкою і предствницей Польщі був 7 - 11. В підсумку невдалий старт не дозволяє нашій спортсменці пройти далі 8 - 15.

Український бокс втратив першого представника Олімпійських ігор 2020. Микола Буценко, провівши лише один хороший раунд, роздільним рішенням суддів програв представнику Еквадору - Кайседо Пачіто.

В велошосейній гонці Анатолій Будяк посів 56-те місце, але головне що він зміг підкорити цю гонку, так як велика части велосипедистів з гонки зійшла!

В стрільбі наші спортсмени ледь не вирвали медаль, а саме Павло Коростильов, який в змаганнях на 10м з пневматичного пістолета зайняв 4-те місце фіналу, хоча перед останнім пострілом, срібло було вже майже в кармані. Це - спорт. Олег Омельчук посів 18-те місце кваліфікації.

Теніс причин для радості не дарує. Спочатку Даяна Ястремська в першому раунді ОІ програла канадці - Фернандез ( 3 - 6, 6 - 3, 0 - 6). А потім, та ж Даяна разом з Еліною Світоліною програла в парних змаганнях. Кривдницями українок стали француженки (2 - 6, 4 - 6).

в спортивній гімнастиці всі стане відомо після виступів всіх сесій змагань, але ве можна сказати, що досить погано виступив Ігор Радівілов, лідер збірної, від якого чекали нагород, а він може навіть не пробитись в жоден з фіналів!