Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/Два незабитих пенальті, але ротації поки що вистачає для перемоги. Зоря – Динамо – 1:2

Два незабитих пенальті, але ротації поки що вистачає для перемоги. Зоря – Динамо – 1:2

Динамо прилетіло до Запоріжжя без Мірчі Луческу. Румун переніс невелику операцію і лікарі рекомендували йому залишитися в Києві.

Автор — Olexiy Dzuba
8 августа 2021, 22:05

Динамо без Мірчі

Динамо прилетіло до Запоріжжя без Мірчі Луческу. Румун переніс невелику операцію і лікарі рекомендували йому залишитися в Києві. Проте Містер був на зв'язку весь матч, про що свідчать перемовини по телефону його помічника, який сьогодні замінив головного тренера.

Відсутність Луческу була помітною в окремих моментах. Гармаш був запальнішим, ніж завжди і по ділу отримав жовту картку за розмови з арбітром. Родрігеш почав заграватися фінтами під кінець першого тайму, десь зловивши кураж. Навряд чи ці двоє дозволили собі зайве, якби головний тренер все ж прибув на цей матч.

У біло-синіх відбулася ротація у порівнянні з матчем проти Вереса. На правому фланзі замість Тимчика з'явився Кендзьора. Поляк відіграв 70 хвилин і виглядав гірше ніж його партнер по позиції в 2 турі. З іншого боку – клас футболістів Зорі вищий за клас футболістів команди з Рівного.

Попов отримав травму, в центрі його замінив Сирота, який відкрив рахунок в матчі. Оборона Зорі відверто «проспала» центрдефа Динамо. Сирота без пробелем пробив Шевченка. Гол аналогічний до того, що забив Попов в попередньому турі. Біло-сині поступово додають в грі при стандартних положеннях.

В опорній зоні з перших хвилин грали Сидорчук та Шапаренко. Перший вдало страхував захисників, коли ті підключалися до атак. Другий заробляв на собі фоли і вже в звичному режимі організовував просування вперед для своєї команди.

В першому таймі луганчани створили кілька напівмоментів, але вони не були гострими. Найкращий з них відбувся на 32-ій хвилині, коли Кочергін прострілював в штрафну суперника, але новачок чорно-білих Крістіан не встиг замкнути передачу. Владислав був один з найкращих гравців цього матчу і періодично накручував Кендзьору на його фланзі.

Перемога на класі

Все найцікавіше трапилося в 2-му таймі. На 70-ій хвилині Де Пена, який вийшов на заміну не зміг переграти Шевченка з 11-ти метрів. За що вислухав претензії з боку Шапаренка, який хотів виконати пенальті. Циганков якраз перед цим епізодом покинув поле. У Динамо поки що немає впевненого штатного пенальтиста. Так, Віктор забив пенальті Вересу, але і там воротар був близький, щоб потягнути удар.

Через 5 хвилин Зоря мала зрівнювати рахунок. Однак Фаворов влучив в стійку, а на добивання ніхто з партнерів не встиг. Дві хвилини – і Динамо карає суперника – Буяльський забиває після передачі Миколенка. І ця вдала дія хоч якось відводить увагу від загалом «сирої» гри лівого захисника біло-синіх. Його дальні передачі часто блокували, він не завжди був точним, а з виходом Кабаєва всі ці проблеми оголилися ще більше. І це при тому, що зараз альтернативи Миколенку в команді немає.

Знову «наварив» Цвек, який грав з 72-ої хвилини. Його обрізки і повільність роблять центр поля вразливими для команди. Навіть при тому, що футболіст був «на свіжих ногах» і вийшов під завісу матчу.

Але луганчани все таки забили гол престижу. На останніх секундах відмітився новачок Овусу, після провалу динамівців в центрі захисту. На щось більше просто не вистачило часу. Лєднєв і Караваєв, які вийшли на заміну, дали швидкості і свіжості команді. Свій шанс забити дебютний м'яч мав Кулач, але не попав в ворота. Тимчик, який грав з 70-ї хвилини, не надто вдало влився в гру.

Це важлива перемога для Динамо. В контексті поразки Шахтаря від Олександрії, біло-синім потрібно було брати 3 бали в матчі з непростою Зорею. Луганчани ще досі вливаються в сезон після чергової перебудови. Схоже, що команді Скрипника буде легко громити суперників нижчих класом. Проте вона матиме проблеми з більш іменитими клубами.