«Ліга Європи: День 1. Матчі всіх груп» (Анонс)
Оновлена Ліга Європи, повернулася та готова порадувати вас новими емоціями!
17 вересня 2015
День 1.
Сьогодні розпочинається оновлена Ліга Європи сезону 2015/16, і сьогодні відбудуться понад 24 матчів у всіх групах. Також, сьогодні зіграє і наш єдиний український клуб в цьому сезоні, дніпропетроський "Дніпро", який зустрінеться проти римського "Лаціо", так що не пропустіть цей матч.
До речі, в цьому турі також будуть працювати два наших арбітра, а саме Сергій Бойко та Євген Арановський.
І так, ось які матчі сьогодні у ввечері відбудуться:
Група A
Матч: Фенербахче - Мольде;
Час: 20:00;
Арбітр: Бенуа Бастьєн (FRA);
Місце проведення: Стамбул, стадіон "Шюкрю Сараджоглу";
Орієнтований склад "Фенербахче": поки не відомий;
Орієнтований склад "Мольде": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Аякс - Селтік;
Час: 20:00;
Арбітр: Лука Банті (ITA);
Місце проведення: Амстердам, стадіон "Амстердам Арена";
Орієнтований склад "Аякс": поки не відомий;
Орієнтований склад "Селтік": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: (06.11.2013) Аякс - Селтік (1:0);
Група B
Матч: Бордо - Ліверпуль;
Час: 20:00;
Арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко (ESP);
Місце проведення: Бордо, стадіон "Нуво Стад-де- Бордо";
Орієнтований склад "Бордо": поки не відомий;
Орієнтований склад "Ліверпуль": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: (31.10.2010) Ліверпуль - Бордо (3:0);
Матч: Сьон - Рубін;
Час: 20:00;
Арбітр: Андреас Екберг (SWE);
Місце проведення: Сьон, стадіон "Турбийон";
Орієнтований склад "Сьон": поки не відомий;
Орієнтований склад "Рубін": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група C
Матч: Габала - ПАОК;
Час: 20:00;
Арбітр: Хав'єр Естрада (ESP);
Місце проведення: Баку, стадіон "Баксель Арена";
Орієнтований склад "Габала": поки не відомий;
Орієнтований склад "ПАОК": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Боруссія Дортмунд - Краснодар;
Час: 20:00;
Арбітр: Лиран Ліані (ISR);
Місце проведення: Дортмунд, стадіон "BVB-Штадіон";
Орієнтований склад "ПСЖ": поки не відомий;
Орієнтований склад "Мальме": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група D
Матч: Мідтьюлланд - Легія;
Час: 20:00;
Арбітр: Хюсейн Гечек (TUR);
Місце проведення: Хернінг, стадіон "Арена Хернінг";
Орієнтований склад "Мідтьюлланд": поки не відомий;
Орієнтований склад "Легія": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Наполі - Брюге;
Час: 20:00;
Арбітр: Іштван Вод (HUN);
Місце проведення: Неаполь, стадіон "Сан-Паоло";
Орієнтований склад "Наполі": поки не відомий;
Орієнтований склад "Вільярреал": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група E
Матч: Рапід Відень - Вільярреал;
Час: 20:00;
Арбітр: Стефан Юханнессон (SWE);
Місце проведення: Відень , стадіон "Ернст Хаппель,";
Орієнтований склад "Рапід Відень": поки не відомий;
Орієнтований склад "Вільярреал": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Вікторія - Динамо Мінськ;
Час: 20:00;
Арбітр: Маріус Аврам (ROU);
Місце проведення: Пльзень, стадіон "Doosan Арена";
Орієнтований склад "Вікторія": поки не відомий;
Орієнтований склад "Динамо": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група F
Матч: Слован (Ліберец) - Брага;
Час: 20:00;
Арбітр: Крейг Поусон (ENG);
Місце проведення: Ліберец, стадіон "У Ніси";
Орієнтований склад "Слован": поки не відомий;
Орієнтований склад "Брага": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: (02.11.2006) Брага - Слован (Ліберец) (4:0);
Матч: Гронінген - Олімпік (Марсель);
Час: 20:00;
Арбітр: Євген Арановський (UKR);
Місце проведення: Гронінген, стадіон "Еуроборг";
Орієнтований склад "Гронінген": поки не відомий;
Орієнтований склад "Олімпік": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група G
Матч: Дніпро - Лаціо;
Час: 22:05;
Арбітр: Арнолд Хантер (NIR);
Місце проведення: Дніпропетровськ, стадіон "Дніпро-Арена";
Трансляція матчу: ТРК "Україна", "Футбол 1";
Орієнтований склад "Дніпро": Бойко, Федецький, Дуглас, Папа Гуйє, Піко, Федорчук, Едмар, Матос, Ротань, Матеус, Селезньов;
Орієнтований склад "Лаціо": Маркеті, Баста, Джентілетті, Гуд, Раду, Оназі, Пароло, Кандрева, Маурі, Луліч, Матрі;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Сент-Етьєн - Русенборг;
Час: 22:05;
Арбітр: Крістіан Дінгерт (GER);
Місце проведення: Сент-Етьєн, стадіон "Жоффруа Гишар";
Орієнтований склад "Сент-Етьєн": поки не відомий;
Орієнтований склад "Русенборг": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група H
Матч: Спортинг - Локомотив (Москва);
Час: 22:05;
Арбітр: Роберт Шергенхофер (AUT);
Місце проведення: Лиссабон, стадіон "Жозе Алваладе";
Орієнтований склад "Спортинг": поки не відомий;
Орієнтований склад "Локомотив": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Шкендербеу - Бешикташ;
Час: 22:05;
Арбітр: Томаш Богнар (HUN);
Місце проведення: Ельбасан, стадіон "Ельбасан-Арена";
Орієнтований склад "Шкендербеу": поки не відомий;
Орієнтований склад "Бешикташ": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група I
Матч: Фіорентина - Базель;
Час: 22:05;
Арбітр: Майкл Олівер (ENG);
Місце проведення: Флоренція, стадіон "Артеміо Франкі";
Орієнтований склад "Фіорентина": поки не відомий;
Орієнтований склад "Базель": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Лех - Белененсеш;
Час: 22:05;
Арбітр: Сергій Бойко (UKR);
Місце проведення: Познань, стадіон "Муніципальний";
Орієнтований склад "Лех": поки не відомий;
Орієнтований склад "Белененсеш": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група J
Матч: Тоттенхем - Карабах;
Час: 22:05;
Арбітр: Адрієн Жаккотте (SUI);
Місце проведення: Лондон, стадіон "Уайт Харт Лейн";
Орієнтований склад "Тоттенхем": поки не відомий;
Орієнтований склад "Карабах": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Андерлехт - Монако;
Час: 22:05;
Арбітр: Мирослав Зелінка (CZE);
Місце проведення: Брюссель, стадіон "Констант Ванденсток";
Орієнтований склад "Андерлехт": поки не відомий;
Орієнтований склад "Монако": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група K
Матч: АПОЕЛ - Шальке-04;
Час: 22:05;
Арбітр: Тоні Шапрон (FRA);
Місце проведення: Нікосія, стадіон "ГСП";
Орієнтований склад "АПОЕЛ": поки не відомий;
Орієнтований склад "Шальке-04": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: (02.10.2008) Шальке-04 - АПОЕЛ (1:1); ;
Матч: Астерас - Спарта (Прага);
Час: 22:05;
Арбітр: Маріо Страхоня (CRO);
Місце проведення: Тріполі, стадіон "Теодорос Колокотроніс";
Орієнтований склад "Астерас": поки не відомий;
Орієнтований склад "Спарта": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Група L
Матч: Партизан - Алкмар;
Час: 22:05;
Арбітр: Даніеле Орсато (ITA);
Місце проведення: Белград, стадіон "Партизан";
Орієнтований склад "Гронінген": поки не відомий;
Орієнтований склад "Олімпік": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;
Матч: Атлетик- Аугсбург;
Час: 22:05;
Арбітр: Владислав Безбородов (RUS);
Місце проведення: Більбао, стадіон "Сан-Мамес";
Орієнтований склад "Атлетик": поки не відомий;
Орієнтований склад "Аугсбург": поки не відомий;
Історія протистояння клубів: раніше не зустрічалися;