Tribuna/Хокей/Блоги/Наполеон дуже помилявся, думаючи, що може завоювати Європу. Руа - не Наполеон, але й і Монреаль - не Європа.

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Запрошуємо долучитися до прихильників команди Айлендерз в нашій телеграм спільноті.

****

Ласкаво просимо до нас на гостини: українськомовний сайт про хокей.

Руа, який двічі вигравав Кубок Стенлі з "Канадієнс", програв у своєму третьому матчі як тренер "Айлендерс".

Патрік Руа дуже помилявся, думаючи, що зможе підкорити Монреаль, під час свого очікуваного повернення вчора ввечері в Bell Centre.

Йому варто було зупинитися в Платтсбурзі і на цьому закінчити.

Гостинними канадці не були. Неприємними? Так, були, особливо лідер гурту "The Elbow To The Head Man" Брендан Ґаллахер та продюсер "Habs Win" Шон Монахан.

Святий Патрік не був героєм-завойовником, і про це вже сказано та і сумно це.

Сумно, тому що Хабс зруйнували те, що в іншому випадку було крутим камбеком "Айлендерс" з 0:3 до 3:3, лише наприкінці третього періоду, коли Монахан закинув переможну шайбу.

Погано, тому що ця поразка відкинула "Айлендерс" в нікуди в боротьбі за вихід у плей-офф.

До поразки додалася ще одна травма Адама Пелеха. Цього разу це був дуже брудний удар по голові захисника від Галлахера з Монреаля.

Галлахер заробив матч-штраф - за дуже брудну поведінку - і це завело Айлс.

Бо Хорват, Мет Барзал і Кайл Палмьєрі закинули послідовні шайби у більшості, щоб зрівняти рахунок у матчі.

Але потім Монахан закинув шайбу, залишивши Руа і компанію без такого цінного очка.

Як і очікувалося, повернення Руа було бурхливо зустрінуте вболівальниками, хоча Патрік намагався зосередитися на грі.

"Я пишаюся тим, як наші хлопці проявили стійкість, щоб зрівняти рахунок, - сказав Руа у своєму післяматчевому огляді. "Але було прикро, що ми самі собі привезли неприємності під час останнього (гольового) момента гри".

Тепер новий тренер не з чуток знає про одну з хронічних проблем, яку він повинен вирішити; інакше відому як "кінцівка третього періоду", який переслідує цей клуб весь сезон і може коштувати їм місця в плей-офф. (Хороша новина - "Флайєрс" програли четвертий матч поспіль, і "Девілз" програли).