****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

1. Торонто долає Нью-Йорк Рейнджерс. Остін Метьюс та Міч Марнер закинули по дві шайби. Метьюс став першим гравцем цього сезону, хто закинув 20 шайб. Це 8 поспіль сезон для Метьюса в якому він закидає 20+ шайб і це 4 результат в історії франшизи.

2. Кароліна бере гору над Оттавою. Себастьян Ахо закинув дві шайби та зробив ассист, а Кароліна перервала свою 4-ьо матчеву програшну серію.

3. Пітсбург здолав Арізону. У койотів вже четверта поспіль поразка. Відзначимо, що всі 6 шайб були закинуті в нерівних складах. 4 в більшості одна в меньшості і одна в порожні ворота. Пенз нарешті відзначились в більшості, до цього 31 день і 37 спроб буди невдалими. Наступного дня Пітсбург гратиме з Монреалем, у обох команд з реалізацією більшості – то печаль.

4. Детройт здобуває звитягу проти Сент-Луїс. Четверта поспіль поразка Блюзменів коштувала пасади головному тренеру Блюз, Крейгу Берубе. Детройт зробив камбек у 3-му періоді, вигравши його 3 - 0.

5. Нешвілл у овертаймі перемагає Філадельфію. Гравці Флайерз змогли відігратися з 0 - 2 та перевести гру у овертайм, проте Філіп Форсберг закинув шайбу на 18 секунді ОТ чим приніс 5-ту перемогу у 6-ти останніх матчах Предаторс.

6. Матч двох Коннорів. Коннор, котрий Бедард закинув єдину шайбу за Чікаґо, а Коннор, котрий МакДевід шайби хоча не закидав, але зробив два ассиста та разом з командою святкував перемогу Едмонтону. У Едмонтону цього сезону дві стабільності: то неочікувано програють, то видають переможні серії по 8 ігор.

7. Сієтл нарешті перемагає і робить це проти Флориди. Кракен не перемагали майже три тижні. Даккорд зробив перший шатаут. Ямамото та Бельмар закинули по шайбі татзрлбили по ассисту.

8. Ванкувер бере гору над Тампою. Бозер доєднується до Метьюса у списку хокеїстів що закинули 20 шайб цього сезону. Це вдруге в історії коди перші два хокеїсти, що закинули 20 шайбу сезоні народженні у США.

9. Вегас в овертаймі переміг Калґарі. Вдалося подивитись третій період та ОТ цього матчу. Вогники дуже віддано грали і зуміли зрівняти рахунок завдяки класній шайбі за хвилину до закінчення основного часу матча. Проте секундна розконцентрація у овертаймі призвела до втрати Стоуна під час зміни і вихід останнього сам-на-сам з Вулфом. Капітан Лицарів легко закинув переможну шайбу.

10. Сан-Хосе перемагає вдома Вінніпег. Еклундд закинув переможну шайбу у більшості менше ніж за п'ять хвилин до завершення основного часу матчу. Джастін Бейлі закинув вперше з 2018, коли він відзначився за Баффало. Сан-Хосе вже не останній в Тихоокеанському дивізіоні.