Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

Ну що, цікава ніч, багато подій.

1. Міннесота з Марком-Андре Флюрі у складі перемагає Бостон у овертаймі. Маршенд перевів гру у овертайм за 1:06 до завершення основного часу, проте в овертаймі Вайлд домаглись свого. Флюрі відбив 40 шайб.

2. Каламбус з Баффало видали вогняний матч, закинувши 13 шайб на двох. Оду рашистам не співаємо. Відзначимо що Фантіллі зробив ассист та закинув шайбу. Коламбус завдав 32 кидка і 9 закинув тобто кожний 4 кидок був гольовим.

3. Кароліна перемагає Вегас відзначимо Майкла Баштанка, який зробив 1+2 та Себастьян Ахо на рахунку якого 3 ассиста. Для Кароліни це поки найбільша кількість закинутих шайб за гру, цього сезону.

4. Філадельфія перемагає Нью-Джерсі в овертаймі. Флайерз залишаються одним із найбільших аідкритів цього сезону. Їх поточна серія складається з 9 матчів а яких Флайерз набирають очки (8 - 0 - 1). Перемогу Філадельфії приніс кидок Тіппета за 1хв. 35 сек. до завершення овертайму. Ерссон здійснив 24 сейви і його персональна серія 7 - 0 - 1 коли він в старт.

5. Тампа влаштувала Чорнобаївку для Сент-Луїса. Знов таки без од. Відзначу Стівена Стамокса який зробив 3 ассиста. В нього вжеь1 088 очок в кар'єрі і він га 67-ому місці по набраним очкам серед гравців Ліги.

6. Нью-Йорк Рейнджерс здолав Торонто. Відзначу три ассиста Ґуставссона та дві шайби Мікі Зібанеджада. У Торонто дві шайби га рахунку Остіна Метьюса.

9. Нью-Йорк Айлендерс взяли гору над Едмонтонтом. Дві шайби у більшості і одна від Містера Саймона "а я закину шайбу у меншості Ґольмстрома. Дуже дов подоби мені Айлз цього сезону.

10. Ванкувер переграє Нешвілл Елайс Петерссон та Піус Сутер закинущитао шайбі та зробили по ассисту. У Ґ'юза 2 ассиста і це вже 41 очко в сезоні, йде до Норіса Квінн? Кейсі ДеСміт відбив 26 кидківтао воротам.

11. Чікаґо перемагає Колорадо. Бедард зробив два ассиста, а Мразек відбив 35 кидків, а Тейлор Джонсон опинивсятв нужну мить там де треба і закинув переможну шайбу у середині 3 періоду.

12. Арізона перемагає Оттаву. Здавалось повернення повернення Жака Мартена на тренерський місток Оттави ознаменується легкою перемогою Сенаторз, котрі вигравали 3 - 0 після першого періоду, проте Койоти змогли переломити хід поєдинку та здійснили камбек у 4 шайби.

13. Лос-Анджелес Кінгз здолали Сан-Хосе. Анзе Копітар як завжди на висоті гол+пас від нього сьогодні. Відзначу два ассисти від Фіала. ЛА має на 7 очок менше за Вегас та і провели Кінгз на 5 ігор менше.