Tribuna/Хокей/Блоги/Монреаль: воротарська сага

8 грудня, 22:34

****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Цього тижня в старті у Кенедієнс двічі був Самуель Монтембо: одна перемога над Сіетлом (4-2) та поразка Лос-Анджелесу (4-0), у програному матчі Самуель відбив 38 кидків з 42, тобто навіть в такій грі маємо доволі хороший показник. Для розуміння інтенсивності. В останній грі оборонець брами Чикаґо проти Анахайму відбив 37 кидків, і його команда мінімально перемогла 1-0.

Серед кращих поточних воротарів ліги Самуель Монтембо десь в першій двадцятці, нещодавно від підписав продовження контракту з клубом на три роки із сумою в трохи більше 9 млн.

З ним місцеві оглядачі пов’язують теперішнє та майбутнє команди.

Зіграв Монтембо цього сезону 12 ігор.

До цього я це все?

Другий воротар Джейк Аллен, наче за показниками також нівроку і до нього особливих претензій немає.

Але є третій Кейден Прим’ю, все ті ж місцеві диванні експерти запевняють, що то суцільний жах, від якого у головного тренера постійно болить голова.

Бо в останній грі, в якій в старті був Кейден Прим’ю, 30 листопада, Флорида влаштувала Монреалю чорнобаївку, здолавши Кенедіез з рахунком 5-1, тоді з 29 кидків, Кейден Прим’ю витягав із сітки шайбу п’ять разів, була чудова шайба в третьому періоді, коли тільки-но розпочався період, минуло 8 секунд, і Кейден вже пропустив.

Не знаю, може у янкі щось не із таланом, однак на керівництво тиснуть із запитаннями по Кейдену.

Цими вихідними в стартовому складі проти Баффало вийде хто? Правильно, найгірший воротар команди 😊Побачимо: чи дійсно питання із вдачею, а може це вже питання до його професійної придатності.

Отож 10 грудня о другій ночі по Києву дізнаємося про долю Кейдена.