Tribuna/Хокей/Блоги/Монреаль – Сіетл: посмак

****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Цього понеділка напередодні гри з Сіетлом купа форвардів «Монреаль Кенедієнс» мали душевний смуток, бо забити та набрати очки, то велике звершення для них, однак Джош Андерсон може видихнути спокійно.

Бо коли «Монреаль» вигравав 3-2, а «Сіетл» тиснув на останніх хвилинах матчу, Андерсон закинув шайбу зі своєї зони в порожні ворота «Сіетл Кракен» за 32 секунди до кінця, поставивши масну крапку 4-2.

Ця шайба припинила 27-му ігрову посуху Андерсона, що триває з минулого сезону.

«Очевидно, що ми маємо чудових вболівальників. Я знаю, що іноді це може бути важко відчувати їхній тиск, але вони волали неймовірно як одне ціле, - сказав Андерсон про реакцію натовпу. - Вони показали свою підтримку, і тому я так люблю тут грати».

Пан Андерсон сказав, що він налаштував себе аби зосередитися на поверненні до гри в основі замість того, щоб турбуватися про засуху в шайбах.

«Я просто сказав собі, що ти маєш повернутися до того, як ти граєш. Ти в цій лізі не дарма», — сказав він. «Просто виходь і роби свою справу, не зосереджуйся на голі, а просто спробуй повернутися до своєї гри, і все налагодиться само собою».

Шон Монехен забив двічі, а Таннер Персон також відзначився шайбою за Монреаль (11-11-3). Кенедієнс загалом здобули свою першу домашню звитягу з 11 листопада.

Монехен зіграв 14 ігор без закинутих, а Персон - 19. Але понеділок був днем святкування Андерсона. «Хлопаки раді за Енді, він пережив важкі часи, щоб почати тут», — сказав Монехен.

Семюель Монтембо зробив 31 сейви в своєму першому старті після підписання трирічного продовження контракту з «Кенедієнс» на 9,45 мільйона доларів США.

Вінс Данн із голом та передачею, а також Джаред Маккенн забивали за «Кракен», а Філіп Грубауер відбив 26 ударів за «Сіетл» (8-12-6). Кракен програв свою п’яту гру поспіль і повертається додому після виїзних мандрів без здобутків у своїй скарбничці.

«Дійсно кепсько залишатися без нічого, — сказав Данн. — Ми проаналізуємо, наскільки лепсько ми можемо грати, тож, можливо, ми (поглянемо на це) і зрозуміємо, наскільки ми наближаємося до оптимальної форми».

Монехен відкрив рахунок на 4:03 першого періоду. Джейк Еванс вигриз шайбу та відпасував Андерсону, який по-панські виклав шайбу для удару Монехену.

Чорнило все ще не встигло просохнути на новій угоді, а Монтембо виглядав гостро та двічі виходив переможцем із січі з нападником Кракена, Алексом Веннберга.

«Чимало що відволікало останніми днями, тож я волів хутко залишити це позаду», — сказав Монтембо.

Пірсон подвоїв перевагу «Монреаля» 3:12 у другому періоді, зігравши на відскоку перед воротами.

Під час розіграшу в більшості Монехен забиває свій другий гол, роблячи рахунок 3-0 на 6:58.

Сіетл прокинувся та в другому періоді скорочує відставання завдяки вдачі Маккенна.

Данн на відстань однієї шайби наближає Кракена під час більшості в третьому періоді на 4:49 хвилині.

За 1:30 хвилини до завершення січі, Сіетл змінює воротаря, але Андерсон влучним кидком зі своєї зони розписується в порожніх воротах гостей.

Форвард-ветеран господарів Брендан Галлагер зіграв у своїй 700-й грі в НХЛ, усі з Канадієнс. Монреаль задрафтував Галлагера в п'ятому раунді на драфті 2010 року.

31-річний хокеїст забив 207 голів і віддав 198 результативних передач за «Канадієнс» і став 27-м ковзанярем, який досяг 700-ої гри в історії франшизи. У понеділок він додав одну результативну передачу.