Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Матч «Кривбаса» грали майже добу: 4 тривоги, перенесення, суперечки про «слот 18:00» у Кривому Розі

І «Русня – LOHI» від пресслужби клубу.

13 травня, 23:00
3

У понеділок нарешті завершилося протистояння 28-го туру УПЛ між «Кривбасом» та «Поліссям» у Кривому Розі, яке тривало майже добу – житомирська команда у підсумку здобула мінімальну перемогу 1:0.

◾️ Матч мав розпочатися у неділю о 18:00. Команди вийшли на поле, але перша тривога пролунала під час жеребкування з монеткою.

◾️ Вона тривала близько години – гру поновили о 19:20, допоки о 20:10 знову не довелося йти у бомбосховище.

«Кривбас» на другу тривогу відреагував красномовною картинкою:

◾️ О 20:30 клуб оголосив, що обидві сторони мають намір дограти матч у неділю, оскільки за регламентом УПЛ зробити це дозволяється до комендантської години (о 23:00 у Кривому Розі).

◾️ Втім, о 21:06 було прийнято рішення про перенесення та догравання у понеділок о 13:00.

◾️ Наступного дня вчасно розпочати теж не вдалося – через чергову тривогу у Дніпропетровській області стартували аж о 14:05.

◾️ Команди встигли дограти до 81-ї хвилини – тоді знову пролунала тривога о 14:57, яка тривала до 15:38.

Зустріч відновили о 15:48 та закінчили о 16:04.

◾️ Загалом гра «тривала» майже добу (понад 22 години). Як порахували в студії УПЛ ТБ, це найдовший матч чемпіонату. Звісно, за винятком випадку «Миная» та «Динамо» з 4-місячною перервою.

◾️ Основною темою для обговорення серед вболівальників стала доцільність проведення ігор у Кривому Розі у слоті 18:00. Дискусія розгорнулася й в офіційному телеграм-каналі «Кривбаса», де фанам відповідала пресслужба клубу:

◾️ Також інформацію щодо цього надав Сергій Болотніков у випуску KDK. Про те, що рішення УПЛ ставити домашні матчі «Кривбаса» на 18:00 зумовлені аналізом частоти тривог у Дніпропетровській області у різні періоди дня.

◾️ Кількома тижнями раніше цю ситуацію у розмові з Tribuna.com коментував віцепрезидент «Кривбаса» Артем Гагарін:

Чи була розмова з УПЛ, щоб ігри у Дніпропетровській області зміщувати на більш ранні слоти, аби мінімізувати ризики недогравання матчів через затяжні повітряні тривоги?

– Як я вже сказав: на двох домашніх матчах «Кривбаса» була одна тривога тривалістю 20 хвилин. Нехай так буде і надалі. Але навіть якщо буде більше тривог, то у нас на стадіоні є освітлення. З 18 до комендантської години – це 5 годин, яких при будь-яких умовах нам повинно вистачити, щоб закінчити матч. Якщо не закінчимо матч в цей день, закінчимо вранці. В країні, ще раз і ще раз нагадую, йде війна, і це основне. А футбол ми вже будемо підлаштовувати під ці обставини. І пріоритети не можуть бути інші.