Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/🔥 Драма УПЛ: камбеки «Металіста 1925» та «Миная» все заплутали – ніхто не вилетів перед останнім туром

Нас чекає лобовий матч за виживання.

19 травня, 20:01
8

29-й тур УПЛ майже відбувся – більшість матчів у ньому зіграли одночасно через щільну боротьбу в таблиці за два місця в єврокубках та право лишитися в УПЛ на наступний сезон.

Відбувся він яскраво – лише перші пів години гри подарували низку видовищних голів, про які ми вже розповіли окремо:

Боротьба за єврокубки: «Рух» виграв, «Полісся» втратило 3:1, «Дніпро-1» ще грає через тривогу

У боротьбі за єврокубки досі грають три команди – «Дніпро-1», «Полісся» та «Рух» претендують на два місця в Лізі конференцій.

«Полісся» від «Металіста 1925» на виїзді пропустило першим – на 3-й хвилині відзначився Денис Гармаш. Однак далі натиску захист харківʼян не витримав і між 10 та 30-ю хвилинами пропустив тричі – вінцем став гол пʼятою Луїфера Ернандеса.

Але «Металіст 1925» відігрався в кінці за дві хвилини – на 90-й та 90+3-й дублем нічию вирвав Арі Моура.

«Рух» обіграв «Чорноморець» 2:0 – завдяки класному потужному дальньому пострілу Іллі Квасниці та голу Таллеса.

Матч «Дніпра-1» проти «Шахтаря» тричі переривався через повітряну тривогу – його зіграли внічию 1:1.

Дніпрянам гол їм фактично подарував суперник: Педрінью віддавав пас на Новатуса Міроші – той зреагував на мʼяч пізніше, ніж форвард дніпрян Олександр Філіппов.

«Шахтар» відповів на 44-й хвилині голом Марлона Гомеса.

Тож ситуація у боротьбі за єврокубки виглядає так – теж ще нічого не вирішено:

4. «Дніпро-1» – 49 очок

5. «Рух» – 49 очок

6. «Полісся» – 47 очок.

В останньому турі «Дніпро-1» грає в гостях у «Чорноморця», «Рух» приймає «Динамо», а «Полісся» – «Шахтар». Матчі відбудуться 25 травня о 18:00.

Боротьба за виживання: «Металіст 1925» та «Минай» не вилетіли – останній ще й створив шедевр! А «Верес» подарував два голи-красені та втратив воротаря

У боротьбі за виживання було більше драми – «Металіст 1925» та «Минай» протягом доволі довгого часу в режимі лайв вилітали з УПЛ.

Про матч харківʼян вже згадали – в останній момент команда зрівняла рахунок з «Поліссям» і зберегла мінімальні шанси на порятунок..

«Минай» дав справжній бій «Колосу» – відігравався двічі удома в грі з ковалівцями. Причому другий гол – 22-річного Тимура Корабліна – заслуговує на особливу увагу (перше відео).

І зрештою вирвав перемогу – Владислав Вакула вивів команду уперед на 81-й хвилині.

Для ковалівців цей матч теж мав значення – вони все ще ризикують потрапити у зону перехідних матчів.

«Верес» зіграв внічию з «Олександрією» 2:2. Рівняни пропустили першими з пенальті, в якому втратив воротаря – голкіпер рівнян Вадим Ющишин обличчям у власному штрафному збив Безерру і ненадовго втратив свідомість.

Після того, як його привели до тями, він навіть відстояв пенальті (пропустив), але все ж був замінений на 29-й хвилині. ВАР на матчі не було.

І ще раз згадаємо про шедеври Дахновського та Морозка – їх можна переглядати знову і знову.

Однак команда Руслана Ротаня зрівняла на 79-й силами Миколи Михайленка. Теж з пенальті – Жуліо Сезар зачепив опорну ногу Ковальця.

«Ворскла» та «Оболонь» двічі переривали матч через повітряні тривоги. Все ж зіграли 3:1 – «Оболонь» відзначилася вже після того, як тричі пропустила.