Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Ефект Кейна: «Баварія» не взяла жодного трофея в перший же сезон Харрі в клубі

Ефект Кейна: «Баварія» не взяла жодного трофея в перший же сезон Харрі в клубі

Такого з мюнхенцями не траплялось 12 років.

9 травня, 12:00
14

Поразка від «Реала» в півфіналі ЛЧ зафіксувала для «Баварії» грандіозно провальний підсумок усього сезону. Кампанія 2023/24 уже точно закінчиться для команди Томаса Тухеля без жодного здобутого трофея.

Для гегемона німецького футболу це вкрай неочікуване закінчення футбольного року. Адже супертитулований клуб, який є рекордсменом Німеччини за перемогами в Бундеслізі, Кубку та Суперкубку Німеччини, а також в Лізі чемпіонів, упродовж сезону не зміг взяти:

У випадку чемпіонату це ще й обірвало грандіозну серію. «Баварія» до цього вигравала Бундеслігу протягом 11 років поспіль. 12-й тріумф мав зробити мюнхенців рекордсменами за тривалістю переможної серії. Але...

Але з командою Томаса Тухеля стався катастрофічний сезон. І стався він саме в той сезон, коли до неї перейшов Харрі Кейн.

Іронія в тому, що видатний форвард змінив «Тоттенгем» на «Баварію» в тому числі й тому, щоб в 30 років нарешті почати здобувати перші трофеї в карʼєрі. Адже до цього нападник не виграв жодного, хоча доходив до фіналів Євро, Ліги чемпіонів та двічі Кубка ліги. Через що й зʼявились розмови про прокляття Кейна.

І ось воно підтвердилось уже в куди маститішій «Баварії», не залишившись в «Тоттенгемі».

Для розуміння масштабів проблеми. Востаннє «Баварія» проводила сезон без трофеїв у кампанії 2011/12. Тоді мюнхенці фінішували в Бундеслізі другими після дортмундської «Боруссії», цій же команді Юргена Клоппа програли фінал Кубка Німеччини, а в домашньому фіналі Ліги чемпіонів поступились «Челсі». В матчі за Суперкубок на старті того сезону команда й зовсім не брала участь.

Після цього було 11 врожайних кампаній. До нинішньої.