Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/⭐️ Моменти дня ЛЧ: сенсаційні поразки клубів АПЛ, переможна гармата Вальверде, помилки Кепи, Раї та Онана (знову)
VIDEO

«Арсенал» програв «Лансу», а «МЮ» – «Галатасараю».

4 жовтня, 10:40
16

У Лізі чемпіонів пройшов перший ігровий день другого туру групового етапу.

Tribuna.com зібрала найцікавіші моменти вечора.

Трубін пропустив від «Інтера», який хотів купити його влітку – «Бенфіка» досі без очок

«Бенфіка» не змогла виправитись після поразки від «Зальцбурга» у першому турі – мінімально поступилася «Інтеру» (0:1) на виїзді та залишилася з нулем набраних очок.

Український голкіпер Анатолій Трубін до 60-ї хвилини проводив дуже впевнений матч, викликаючи шквал хвалебних коментарів у соцмережах за свої сейви.

Проте відстояти на нуль проти клубу, який вів перемовини про його трансфер влітку, не вдалося – Трубін пропустив у ближній кут, очікуючи удару у дальній.

А згодом не врятував ще після виходу Дімарко фактично 1 на 1 – на щастя, в італійця був офсайд.

Загалом в Анатолія найкраща оцінка від SofaScore у «Бенфіці» (7.4), 5 сейвів та один пропущений при 3.82 xG (!).

Кепа привіз проти «Наполі» – «Реал» відігрався з голом Вінісіуса, 1+1 Беллінґема та гарматою Вальверде

Виїзд «Реала» в Італію ще за день до гри обернувся пригодами – напередодні у Неаполі стався землетрус потужністю у 4 бали, коли мадридці знаходились у готелі. На сам матч навіть було підготовлено план евакуації стадіону, якщо це повториться.

Щодо футболу, то іспанці теж не уникнули проблем – Кепа помилився на кутовому на 19-й хвилині (м‘яч відскочив у перекладину, а потім головою добив центрбек Естіґор). Лунін спостерігав за цим з лавки запасних.

Проте «Реал» без особливих труднощів відігрався – ще до перерви забив Вінісіус (свій перший гол після травми), а йому асистував Беллінґем, який згодом відзначився й сам після сольного проходу. Джуда просто не зупинити, у нього тепер 8+3 у сезоні.

Справедливості заради, в інших моментах Кепа регулярно рятував «Реала» та виправився за свій фейл, але не потягнув пенальті на 52-й хвилині.

Чуда не трапилось – на 78-й гармата Вальверде принесла «вершковим» три очки (хоча записали як автогол Мерета). Найкращий гол вечора, 100%.

У «Реала» 6 набраних очок, попереду спарені дуелі з «Брагою».

«Арсенал» сенсаційно програв «Лансу» – Рая привіз один з голів

Помилка голкіпера мала місце й в матчі команди іншого українського легіонера. Ця ситуація – також про цікаву конкуренцію за місце у воротах.

Вперше у сезоні фейл допустив Рая, якому останнім часом почав довіряти Мікель Артета, посадивши у запас Рамсдейла. Іспанець виконав невдалий пас, вийшовши із воріт, що закінчилось швидкою атакою та класним ударом у дальній кут.

Це було вже за рахунку 0:1, бо до того свій 22-й гол в ЛЧ забив Жезус – з моменту його дебюту у турнірі ніхто з бразильців не має більше.

Все закінчилося для лондонців трагедією – «Ланс» несподівано вирвав перемогу після перерви (2:1), а у першому таймі через пошкодження замінили Сака. На вихідних, нагадаємо, в «Арсенала» зустріч з «Манчестер Сіті».

Зінченка ж замінили на 71-й, у нього оцінка 6.6 та одна ключова передача в активі.

Гойлунд забив двічі – це не допомогло «МЮ» проти «Галатасарая» та Онана (так, знову)

«МЮ» далі штормить. «Дияволи» вийшли вперед на 17-й хвилині – вдруге поспіль у ЛЧ Гойлунд забив з асисту Решфорда. До слова, 20-річний данець став другим наймолодшим гравцем після Голанда (не переплутайте їх), який відзначався у двох дебютних матчах турніру.

Однак через декілька хвилин «Галатасарай» зрівняв – гол на рахунку «злого генія» манкуніанців. Заха, який свого часу був у «МЮ», забив манчестерській команді вчетверте в останніх 5 зустрічах та демонстративно відсвяткував на «Олд Траффорд», приклавши пальці до вух. І знову породив меми з Онана.

Він думає, що є суперменом

«МЮ» довго мучився – класний момент втратив Маунт, Решфорд не зміг віддати точний пас на Бруну при виході 2 в 1.

Дотиснути все ж вдалося – Гойлунд зробив дубль. Здається, у цьому місті з‘явився новий герой.

Тішитись довелось недовго – турки швидко зрівняли, а потім швидко заробили пенальті та червону для Каземіро після чергової помилки Онана у білд-апі.

Ікарді з позначки пробив повз, але через декілька хвилин інший момент таки реалізував, перекинувши воротаря. Криза «МЮ» продовжується – 2:3.

«Уніон» забив дебютні голи в ЛЧ та програв на заповненому стадіоні – «Брага» здійснила камбек з 0:2

«Уніон» після виїзного матчу, де у своєму дебюті в ЛЧ міг відібрати очки у «Реала» (але пропустив у компенсований час), вдома приймав «Брагу».

Гра відбулася на столичному «Олімпіаштадіон», адже домашній стадіон клубу не відповідає стандартам турніру. Без перформансу з цього приводу не обійшлось, фани вивісили банер.

«Регламент УЄФА щодо інфраструктури стадіонів: Вам байдуже на спорт. Усе, що вас цікавить – це гроші».

Втім, це не завадило зібрати аншлаг – 75 тисяч вболівальників (ВІДЕО). Саме з ними капітан Шералдо Беккер відсвяткував свій дубль – форвард вже на 37-й хвилині зробив рахунок 2:0, перервавши тим самим свою суху серію з 6 матчів.

Однак трибуни німці покидали все ж у дуже поганому настрої – «Брага» здійснила камбек. Спочатку у першому таймі відставання після стандарту скоротив центрбек Сіку Ніакате, а на старті другого – шикарний гол Бруми дальнім ударом.

Кульмінація – на 4-й компенсованій хвилині, ще один красивий м’яч з-поза меж карного.

В «Уніона» тим часом продовжується чорна смуга – 6 поразок поспіль в усіх турнірах та тепер 0 очок після двох стартових турів ЛЧ.

***

Коротко про інші три матчі:

Гра була вирішена ще у першому таймі. Героєм став хавбек Браїм Мендес – 1+1 та статус найрезультативнішого іспанця з моменту старту минулого сезону разом з Хоселу (26 очок – 14+12 за «гол+пас»).

Зустріч, де мюнхенці вважалися явним фаворитом, але перший тайм закінчили 0:0, а у другому пропустили. Один гол відквитав Мусіала, переможний забив Тель. Інтрига була тільки ілюзією.

Матч видався насиченим скасований гол нідерландців через офсайд, скасований гол іспанців через гру рукою, перекладина у гостей, штанга у господарів.

З 68-ї нарешті почали забивати аж 4 рази, а на 90+6 ПСВ врятувався від поразки.