****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

1. Бостон після ігор з Детройтом та Рейнджерс вирішив не зупинятись і програв ще і Коламбусу. Оскільки першою зіркою матчу було визнано воротаря жакетів Мартіна, який відбив 31 кидок по його воротах, то можна зробити висновок, що Бостон не злив гру.

2. Баффало приїхало й відвантажило 5 шайб Рейнджерс. Алекс Тач закинув переможну шайбу за Сейберз і це вже 12 шайба Тача з моменту його приєднання до Баффало у сезоні 2021-22.

3. Флорида влаштувала спектакль з Оттавою. Я нарахував 5 бійок може і більше. Одна мегабійка всі проти всіх після якої вилучили всіх хто був на льоду, штрафні хвилини 83 - 84 на користь Сенаторів. В проміжках між бійками Пантерз встигли закинути 5 шайб.

4. Тампа злилась в Колорадо. Вклад у перемогу Аваланш зробили Раян Йогансен з двома закинутими шайбами, Кайль Макар з шайбою та ассистом та воротар, який відбив 37 кидків по своїх воротрах

5. Вегас, ох щось ніяк і важко їм. Програють лицарі Калґарі в овертаймі. Так є один заліковий бал, проте це все одно поразка. Зарі набрав вже 10 очок за 12 ігор у своєму дебютному сезоні в Лізі. Це другий результат за останні 30 років в історії Флеймз. Маккензі Вігар став 4 захисником в історії Калґарі, який закинув шайбу в останні 5 секунду овертайма.

Калґарі розмістилося в зоні плей-офф.

6. Сан-Хосе перекусив Рашингтон, за що їм окремо дякуємо. Блеквуд відбив 33 кидків по ссвоїх воротах, чим зробив вагомий внесок у перемогу. Дуже засмучує відвідування, 61% заповнення це дуже мало вболівальників на трибунах. Може Шаркс нарешті почнуть грати і вболівальники повернуться на трибуни.