****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

1. Бостон - Монреаль вікове протистояння. Бостон виглядав явним фаворитом, проте Канедіанз були налаштовані на січу. Початок третього періоду перевернув гру, коли Хаби закинули дві шайби протягом першої хвилини періоду.

Бостон зрівнює рахунок усередині періоду проте в додатковий час Монреаль дотикається та забирає перемогу. Кайден Гулі закидає переможну шайбу у овертаймі та стає другім наймолодшим захисником в історії франшизи, який закинув гол у овертаймі.

2. Торонто - Ванкувер, не вдалось Кенакс довести, що вони найсильніші в країні клинового листа. Усе для Ванкувера починалось добре, 2 - 1 на їхню користь після першого періоду. Проте потім відзначались тільки гравці Торонтоз. Вільям Нюлендер продовжив свою серію матчів з набраними очками до 15 матчів.

3. Кароліна проти Тампи, попри те, що у Кароліни був бек-ту-бек вона змогла видати крутий матч. Відзначимо Брента Бернса який закинув 248 шайбу в кар'єрі, що є 9 результатом серед захисників ха усю історію Ліги🏒.

Джейкоб Славін зробив 197 ассист у своїй кар'єрі за Кароліну і вийшов на перше місця серед захисників франшизи по кількості ассистів.

4. Едмонтон - Сієтл. Пацієнт, напевно ще живий, аніж віддав душу Богу. Поки зарано говорити про прогрес Едмонтона. МакДевід знову без очок і всього два кидка по воротам за матч.

Відзначимо Зака Гаймена який зробив натуральний хет-трік у першому періоді. І це вдруге в історії Ойлерз після Вейна Грецкі у 1986 році.

5. Арізона - Нешвілл. Койоти показали характер, вони два рази змогли відігратись програючи дві шайби і врешті-решт виграти цей матч. Це сталось втретє в історії франшизи (1989 та 2010).

6. Щось Колорадо потрапило в зону турбулентності. Третя поразка і останніх 4 матчах і друга з великим рахунком. Якщо програш Вегасу ще можна будо пояснити втомою та грою проти чинного володаря кубка Стенлі, то програш Сент-Луїсу це вже важко пояснити.

У Блюзменів відзначу хет-тріки Брейдена Шенна та орка бючневіча. Це третя пара Блюзменів яка зробила по хет-тріку у одному матчі.

7. Ще хочу відзначити перемогу Філадельфії. Якщо гра проти Анахайма здалось променем надії, то перемога над ЛА дає все більше надій, що цього сезону Флайерз позмагаються за плей-офф.

8. Ну і Айлендерс, що там трапилось треба розбиратись, но результат невтішний. Домашня поразка, четверта поспіль загалом три з яких були вдома.