Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Підсумки зимових зборів для команд з топ-5 УПЛ. Хто з ким грав і як завершились матчі?

Перемог було не так і багато.

Автор — Vladick Garankov
28 лютого 2023, 10:32
1

УПЛ нарешті повернулась на наші екрани. Вчора відбулась перша гра після зимової паузи на збори: оновлена «Олександрія» Ротаня зіграла з «Металістом-1925» в результативну нічию 3:3. Сьогодні, 28 лютого о 15:00 «Шахтар» та «Минай» проведуть перенесений матч 9-го туру УПЛ.

Як покажуть себе інші команди з топ-5 після такої довгої перерви? Нам ще доведеться побачити, а от хто і як проявив себе на зимових тренувальних зборах, ми можемо підсумувати вже зараз.

«Дніпро-1»

Дніпряни на тренувальних зборах були від 8 січня до 7 лютого. За цей період їм вдалось організувати 8 матчів, 4 з яких завершилось перемогою. Перелік ігор:

«Шахтар»

«Шахтар» перебував в Туреччині з 10 січня до 9 лютого. За цей час гірники провели 5 спарингів і всього один раз змогли перемогти. Весь список матчів:

«Динамо»

В киян було значно більше спарингів, ніж у «Шахтаря». Воно й не дивно, адже гірники беруть участь в Лізі Європи, а от фани «Динамо» не побачуть свою команду в євровесні. «Біло-сині» були на тренувальних зборах від 12 січня до 27 лютого. До 19 січня вони тренувались в Конче-Заспі, а з 20 січня продовжили тренувальний процес в Туреччині.

Список матчів і результатів:

«Зоря»

«Зоря» на тренувальних зборах у Туреччині провела рівно місяць (18 січня - 18 лютого. До цього з 13 до 17 січня вони тренувались у Києві. За час зимової паузи вони зіграли 9 матчів з іноземними клубами, ось як вони завершились:

«Олександрія»

«Олександрія» в період з 19 січня до 18 лютого у Туреччині провела 10 матчів. Українцям вдалось всього двічі отримати перемогу.