Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Шалений тур УПЛ: через тривогу топи зіграли майже в один час - і всі втратили очки

Вже наступного туру «Дніпро-1» – «Шахтар».

13 листопада 2022, 19:10
4

13 тур УПЛ видався поки найшаленішим у цьому сезоні. Лідери турніру разом з «Динамо» кожен у свой грі драматично втратили очки. До всього через тривогу та затримку поєдинків усі вони зійшлись паралельно у часі.

«Дніпро-1» міг укріпити лідерство, але зіграв унічию з «Ворсклою»

Матч лідера УПЛ «Дніпра-1» проти «Ворскли» у Минаї повинен був розпочатись сьогодні о 13:00. Але втрутилась оголошена по всій країні повітряна тривога, тому початок матчу довелось відкласти.

Вочевидь, це пішло на користь номінальним господарям зустрічі. Бо хоч полтавці й програли перший тайм 0:1 після голу Піхальонка (телеглядачі, до речі, не змогли його побачити в прямому ефірі, бо Setanta почала трансляцію гри з 30-ї хвилини), але по перерві змогли відквитати один гол зусиллями Кравця.

«Дніпро-1» через травми втратив протягом зустрічі Громова та Адамюка та перейшов в режим захисту нічиєї – дніпряни догравали зустріч з центрбеками Логіновим та Гомесом у опорній зоні. У команди Олександра Кучера не змогли сьогодні вийти 6 гравців основного складу через різноманітні пошкодження та дискваліфікації.

А вже наступного туру – матч проти «Шахтаря».

«Шахтар» міг скоротити відставання від «Дніпра-1», але втратив очки в грі зі «Зорею»

У майже паралельній грі донеччани не змогли у Львові переграти луганців. Матч, на який головна суддя Катерина Монзуль в честь звільнення Херсона вивела команди з символічним кавуном у руках, закінчився бойовою нічиєю 2:2.

«Шахтар» уже на старті зустрічі відкрив рахунок завдяки голу Бондаренка. Але це зовсім не означало легкої гри для команди Йовичевича. Швидше навпаки.

«Зоря» здивувала двома голами у відповідь під кінець першого тайму (забив вихованець гірників Кірюханцев, який м‘яч не святкував) і одразу на початку другої половини (знову постарався Кірюханцев, віддавши асист на Булецу).

У обидвох команд є причини критикувати арбітринь матчу – в першому голі «Шахтаря» гості апелювали щодо можливого положення поза грою. Але судівська бригада помилково не зарахувала і гол Бондаренка, переплутавши його зі Степаненком. Є запитання і ще до одного незарахованого м’яча Степаненка.

Втім, зрівняти донеччанам таки вдалось. На 64-й хвилині Мудрик допоміг відзначитись Бондару і встановити остаточний рахунок зустрічі.

До «Дніпра-1» у гірників 5 очок, але матч у запасі (і, знову ж таки, очна гра у Ужгороді 19 листопада).

«Динамо» мало шанс скоротити відставання від лідерів, але не обіграло «Колос»

Тим часом у Києві хлопці Ярослава Вишняка змогли втримати нульову нічию проти динамівців.

Матч із напруженою боротьбою не міг не закінчитись великою кількістю попереджень, одне з яких закінчилось повторною жовтою для захисника киян Дениса Попова.

Хоча навіть у меншості «Динамо» закінчило матч зі значно більшою кількістю ударів по воротах, ніж суперник (20 проти 5). Як підопічні Луческу не змогли реалізувати бодай один із 12 ударів у площину воріт Волинця - дивина.

До речі, форвард киян Артем Бєсєдін перетнув позначку 1000 хвилин без голів цього сезону. Ванат пропускав матч через перебір жовтих карток.

В результаті і обидва гранди, і лідер УПЛ в межах кількох годин втратили очки. Точно несподіваний результат у багатьох планах.