Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Тепер точно: Бойко вийшов на другий тайм з «Рухом» із травмою хрестів. У «Динамо» визнали це лише на 4-й день

🚑🚑🚑

12 жовтня 2022, 19:55
8

У матчі проти «Ренна» за «Динамо» в ЛЄ дебютує молодий Руслан Нещерет. І Георгій Бущан, і Денис Бойко наразі травмовані.

І довкола ушкодження останнього відбувалося щось дивне.

• На 45-й хвилині матчу з «Рухом» в УПЛ Бойко невдало приземлився, впав на газон та закричав від болю.

Спортивний лікар Дмитро Бабелюк вже за трансляцією визначив, що це, найімовірніше, травма передньої хрестоподібної зв'язки:

«Кіпер Динамо приземлявся на ногу після того як зіграв на м’ячі. При приземленні коліно набуло типового для ушкодження хрестів вальгусного відхилення.

Варто зауважити, що при приземленні стопа була ротована назовні, що може свідчити про додаткове ушкодженням меніска.

Одразу після травми голкіпер впав на газон та закричав, очевидно відчувши злощасний «щолчок» в коліні.

Єдине, що вселяє надію це те, що кут вальгуса не був настільки великим, щоб точно свідчити про розрив, але розтяг чи надрив зв’язки точно є, що також веде до операції та тривалого відновлення.

МРТ дозволить поставити фінальний діагноз і спрогнозувати відновлення, але за попередньою оцінкою травма є серйозною. Операція і 6-9 місяців відновлення».

До речі, майже ідентичний епізод стався і з воротарем «Чорноморця» Євгеном Пастом у матчі з «Олександрією», коли той зіграв на полі лише 4 хвилини.

• Бойко дограв тайм до кінця (залишалися лічені миті). У перерві лікарі мали нагоду детальніше обстежити воротаря... і прийняли рішення випустити його на другий тайм, вочевидь, не помітивши серйозного ушкодження.

• Зіграти Денисові вдалося заледве 10 хвилин – вже на 55-й його усе-таки замінив Руслан Нещерет.

• Бойко вирушив на обстеження у Барселону, а інформацію про хрести «Динамо» коментувало так: «До цього моменту всі повідомлення про характер травми Бойка та терміни його відновлення є інформаційною спекуляцією».

• Зрештою, усі крапки над і розставив головний тренер киян Мірча Луческу. «У Бойка ситуація майже як в Шапаренка. Хрестоподібна зв’язка. Він має залишитися поза футболом близько 6 місяців. На медичній консультації в Барселоні йому сказали, що потрібна операція», – сказав він.

У підсумку: лікарі «Динамо» дозволили вийти футболісту із травмою хрестоподібних зв'язок на поле, хоча мали 15 хвилин на діагностування й доступ «до тіла».