Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Буденна поразка «Челсі»: Мудрик незграбно пробив на старті, а «МЮ» вкотив 4 голи

Команда тен Гаґа – офіційно в ЛЧ!

26 травня, 09:01
8

У перенесеному матчі 32-го туру АПЛ «Манчестер Юнайтед» приймав «Челсі». Очікувано для команди Френка Лемпарда перемогу здобув суперник – 4:1.

Михайло Мудрик вийшов в основному складі та зіграв 64 хвилини.

• Хоча перші атаки були за командою Френка Лемпарда. Михайло Мудрик міг таку завершувати на 4-й хвилині – але пробив максимально незграбно. Мʼяч навіть близько не влучив у площину воріт де Хеа.

• А вже на 6-й рахунок відкрив «МЮ»: Крістіан Еріксен подавав штрафний, Каземіро вистрибнув вище усіх.

• Другий гол «МЮ» забив на 45+6-й (була довга пауза через травму Антоні). Каземіро вирізав класну передачу на хід Джейдону Санчо, а той прострілив на вільного Антоні Марсьяля.

• У другому таймі, до речі, Мудрик мав ще два удари – й обидва навіть у площину! Спочатку на 50-й хвилині Михайло змістився у центр та здалеку пробив – Де Хеа дотягнувся й перевів мʼяч на кутовий.

А потім на 59-й теж пробив здалеку – Де Хеа зробити ефектний сейв допоміг рикошет.

Відео буде додане згодом.

• Добив «МЮ» суперника вже тоді, коли Мудрик насолоджувався футболом збоку. Спочатку Веслі Фофана вдарив по нозі Бруну Фернандеша у штрафному, постраждалий сам упевнено й реалізував пенальті.

• А потім все той же Фофана віддав неточну передачу – її перехопили гравці «МЮ». Решфорд опинився майже одразу перед Кепою, той мʼяч спочатку відбив, але зрештою Маркус опинився з ним уже поза спиною голкіпера синіх.

Якщо вас спитають, який гол найкраще описує цей сезон «Челсі», то цей гол – точно одна із правильних відповідей.

• «Челсі» відповів геть на 89-й – Жоау Фелікс класно пробив у дальній кут воріт суперника.

• Статистика Мудрика у матчі: 2 удари в площину, 1 удар повз ворота, xG 0.58, 3 успішних спроби дриблінга з 4-х, 13 точних ударів з 14, 1 точний навіс з 1, 7 виграних єдиноборств з 10, 1 виграна верхова боротьба з 1, 6 втрат мʼяча, 1 зароблений фол, 1 винос мʼяча, 3 відбори мʼяча, двічі обіграний з дриблінгу.

Оцінка SofaScore – 7.0 (третя в команді), WhoScored – 7.0 (теж третя в команді).

• «МЮ» математично оформив свій вихід до групового етапу ЛЧ – «Ліверпуль» тепер точно його не наздожене.

«Челсі» не має жодної турнірної мотивації.

• Цікавий факт: «Челсі» цього сезону програв у більшій кількості матчів (16), ніж у двох попередніх разом (6 у минулому та 9 у позаминулому).

• Це була десята гра для Френка Лемпарда у ролі виконувача обов’язків головного тренера – він зазнав восьмої поразки. Також під його керівництвом лондонці здобули одну перемогу та одного разу зіграли внічию.

Загальний рахунок цих зустрічей – 8:20.