Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Ліверпуль» розірвав «Евертон» швидкими атаками. Миколенко міг завадити обом голам, але м'яч проходив у сантиметрах повз

Суперечливий перфоманс від українця.

Блог — Телевізор
14 лютого 2023, 09:05
2

«Ліверпуль» переміг «Евертон» 2:0 в мерсисайдському дербі, яке відбулось в рамках 23 туру АПЛ.

🔹 Український захисник Віталій Миколенко вийшов з перших хвилин. Загалом склади команд виглядали наступним чином:

🔹 До першого голу «Ліверпуль» очікувано більше контролював м'яч, а також створював більше небезпеки біля воріт суперника. Хоча «Евертон» свої моменти також мав.

🔹 І рахунок мали б відкривати саме «іриски»: на 36 хвилині Тарковскі пробив у стійку після подачі Івобі з кутового:

🔹 За змарновану нагоду гостей одразу ж було покарано. Нуньєс та Салах класно вибігли в контратаку одразу ж після цього кутового та створили перший гол в матчі.

Мав шанси завадити йому статись Миколенко, котрий був дуже близьким до того, аби головою перервати гольовий пас Дарвіна на єгиптянина. Однак українцю забракло стрибка:

🔹 Другий гол «червоних», який стався в дебюті другого тайму, також став результатом швидкої атаки. В ній головними дійовими особами стали Трент Александер-Арнольд та Коді Ґакпо, на рахунку яких гольова та гол відповідно

До слова, нідерландець відзначився першою результативною дією за «Ліверпуль».

Активним учасником епізоду знову став і Миколенко. Гольова передача Трента пройшла чітко поміж ніг українського захисника:

🔹 Окрім гольових епізодів, Миколенко провів цілком нормальний матч.

Віталій зробив 3 відбирання з 6 спроб, 4 рази перехопив м'яч, 4 рази виніс та виконав 1 пас під удар.

Whoscored поставив українцю оцінки 6.7, що є 4 результатом в команді. Sofascore дала Віталію 6.6.

🔹 Однак вболівальники «Евертона» загалом залишились не надто вдоволеними перфомансом Миколенка.

В мережі можна зустріти наступні відгуки на його гру:

«Грати з Миколенком – це як грати вдесятьох».

«Сьогодні Миколенко грає як лайно».

«Найгірший перфоманс Миколенка в «Евертоні».

«Евертон» залишав Миколенка в ізоляції проти Салаха весь вечір, і все пройшло так, як і очікувалося».

🔹 Ця поразка повернула «ірисок» назад до зони вильоту. Підопічні Дайча наразі мають 18 залікових балів, що дорівнює 18 сходинці.

🔹 «Ліверпуль», своєю чергою, здобув першу перемогу за останні 5 турів та першу у 2023 році.