Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/За день до трагедії в Туреччині Атсу забив вирішальний гол зі штрафного на останніх хвилинах

Нападник не міг уявити, що наступного дня опиниться під завалами.

7 лютого 2023, 11:11
1

Шостого лютого сталася страшна трагедія, яка забрала багато життів в Туреччині. Внаслідок землетрусу постраждали тисячі людей, серед них нападник «Хатайспора» Атсу, деякі футболісти та персонал цього клубу.

Наразі відомо про стабільний стан вінгера, якого вчора знайшли під завалами будівлі.

За день до цієї страшної трагедії Атсу забив вирішальний гол зі штрафного на останніх хвилинах. «Хатайспор» в той день переміг «Касимпашу» з рахунком 1:0.