Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Маліновський дебютував за «Марсель» – за пів хвилини отримав жовту

Маліновський дебютував за «Марсель» – за пів хвилини отримав жовту

Як вам дебют українця?

Блог — Телевізор
12 січня 2023, 00:14
5

Руслан Маліновський вже дебютував за «Марсель» у Лізі 1 – у першому можливому матчі.

• Зробив це не одразу – вийшов з лави запасних у матчі з «Труа» на 67-й хвилині вже за рахунку 2:0 на користь своєї команди, замінивши Іссу Каборе.

Момент виходу на 6:54.

Огляд матчу:

Руслан вийшов у півзахисті, загалом був більш націлений на атаку, але при цьому епізодично опинявся ледь не у лінії захисників.

• Вже через пів хвилини Маліновський вніс себе у протокол – жовтою карткою. Варто відзначити, доволі суперечливою: так, він у підкаті ззаду забрав мʼяч у Мами Балде, але при цьому зіграв у мʼяч.

• На 83-й хвилині Маліновський отримав непогану передачу в атаку, але опинився в офсайді.

• Більше Руслан особливо нічим не запамʼятався. Але, справедливості заради, і «Марсель», маючи комфортну перевагу, не надто поспішав забивати третій гол.

• Але через це оцінки українця не надто вражають: лише 6,2 від WhoScored (нижчу, 6,0, отримав в команді лише Пап Гує), доволі середні 6,7 від SofaScore (лише у трьох гравців «Марселя» менше).

• Тим не менш, Opta традиційно знайшла цікавий факт: Маліновський – перший українець, який зіграв за «Марсель», і восьмий українець в історії Ліги 1.

• А після матчу подарував футболку одному з вболівальників.