Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Барса» тричі пропустила від власного вихованця! Лише в овертаймі пройшли «Інтерсіті» – команду третього дивізіону 🎥

Гарний сюжет у Кубку Іспанії.

5 січня 2023, 12:59
5

«Барселона» та «Інтерсіті» однозначно видали найбільше епічне протистояння 1/16-ї Кубку Іспанії. Команда третього дивізіону змогла забити каталонцям аж 3 м'ячі та затягнути їх в овертайм, де все ж поступилась.

Головним героєм колективу з Аліканте став півзахисник Оріоль Сольдевіла, який став автором усіх голів своєї команди. Цікавим також є той факт, що Сольдевіла – вихованець «Барселони» та виступав за каталонців на рівні юнацької ЛЧ.

Відкрив лік своїм голам у матчі Оріоль на 58-й хвилині, вдало замкнувши скидку партнера після подачі з кутового, зрівнявши рахунок у матчі:

За 15 хвилин Сольдевіла чудовим ударом головою відправив м'яч в сітку після кросу з флангу, знову встановивши паритет:

Півзахисник «Інтерсіті» зумів залишити свою команду в грі ще й втретє. Зробив він це аж на 85-й хвилині, елегантно завершивши контратаку ударом поміж ніг Пеньї:

Однак навіть такого перфомансу Сольдевіли скромному колективу не вистачило, щоб пройти далі. В доданий час «Барселона» взяла своє зусиллями Фаті, тому пройшла далі.

Інтерсіті – Барселона 3:4 (0:1, 3:2, 0:1), 1/16 фіналу Кубку Іспанії

0:1 – Рональд Араухо (4'); 1:1 – Сольдевіла (59'); 1:2 – Усман Дембеле (66'); 2:2 – Сольдевіла (74'); 2:3 – Рафінья Діас (77'); 3:3 – Сольдевіла (86'); 3:4 – Фаті (103')