Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Аргентина – чемпіон світу! Легендарний фінал з Францією 😍😍😍
Video

Аргентина – чемпіон світу! Легендарний фінал з Францією 😍😍😍

Хет-трик Мбаппе, дубль Мессі, овертайми, серія пенальті.

18 грудня 2022, 21:30
39

Збірна Аргентини обіграла збірну Франції у фіналі ЧС-2022 – 3:3 та перемога в серії пенальті.

• Перший гол стався вже на 23-й хвилині. Анхель ді Марія на замаху прибрав Дайо Упамекано та спровокував того на фол – напевно, найменш суперечливий пенальті Аргентини на цьому турнірі.

Мессі підійшов до позначки – і не схибив, 1:0:

• Вже за 13 хвилин, на 36-й, Анхель ді Марія подвоїв перевагу, 2:0. Комбінація перед голом заслуговує на особливу увагу.

Після голу ді Марія не міг стримати сліз щастя.

• Дідьє Дешам спробував відповісти дуже різко: вже на 41-й, не чекаючи перерви, зняв з гри Олівʼє Жиру та Усмана Дембеле. Замість них вийшли Маркус Тюрам та Рандал Коло Муані – але до 68-ї хвилини команді так і не вдавалося потурбувати Еміліано Мартінеса.

• На 80-й хвилині сталося якесь катарське диво. Отаменді збив у штрафному Коло Муані – Шимон Марчіняк призначив пенальті, який без проблем реалізував Кіліан Мбаппе, 2:1:

• А вже на 81-й Мбаппе повернув Францію у гру – зіграв у стіночку з Тюрамом і точно пробив з льоту завдяки помилці Мессі, 2:2:

• Лиш у другому екстратаймі, на 109-й хвилині, Мессі, здавалось, вирвав перемогу для Аргентини. Удар Лаутаро Льоріс відбив, а от добивання Мессі вже було нікому зупинити – вже з-за лінії воріт м'яч було вибито, 3:2:

• Але на 118-й Мбаппе знову вирвав нічию – 3:3:

• У серії пенальті Франції не вистачило: Кінгслі Коман та Орельєн Чуамені свої удари не реалізували. Удар Комана взяв Еміліано Мартінес.