Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Південна Корея відігралася з 0:2 у матчі з Ганою – але цього виявилося недостатньо навіть для нічиєї

Африканці усе ж вирвали перемогу.

28 листопада 2022, 19:00
4

Збірна Південної Кореї програла збірній Гани у другому турі групового етапу ЧС-2022 – 2:3. Але зробила це, ледь не подарувавши нам другий камбек за день.

🔹 Перший тайм повністю був за Ганою – Південна Корея третій тайм поспіль на цьому ЧС провела без ударів у площину воріт суперника.

Відкрив рахунок на 24-й хвилині Мохаммед Салісу.

А за 10 хвилин Мохаммед Кудус подвоїв перевагу головою з подачі Джордана Аю.

🔹 У другій половині матчу Південна Корея зробила серйозну заявку на камбек – організувала два голи за 208 секунд.

На 58-й Чжо Гю Сон забив з асисту Лі Кан Іна, який лиш-лиш вийшов на поле.

А вже на 62-й Чжо Гю Сон оформив дубль – тепер з асисту Кім Чжин Су.

Він став першим гравцем Південної Кореї в історії, який забив більше одного голу за один матч ЧС, а також першим азійцем, який двічі забив головою.

🔹 Утім, Мохаммеду Кудусу не сподобалося, що дубль зробив не він – і на 68-й знов вивів Гану уперед.

🔹 Завдяки цій перемозі Гана взяла свої перші три очки й має доволі непогані шанси на вихід з групи у разі позитивного результату з Уругваєм.

А от одне очко Південної Кореї напередодні матчу з Португалією – дуже й дуже тривожна новина.

***

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: