Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😻 Бразилія розчавила Сербію у другому таймі: шедевр Рішарлісона хочеться дивитись по колу!

В сербів нуль ударів в площину.

24 листопада 2022, 23:30
5

Один з головних фаворитів Чемпіонату світу збірна Бразилії стартувала останньою з усіх топів. Цей матч додатково цікавий ще й тим, що бразильці грали зі збірною Сербії. І в такому випадку вибір для симпатій українців очевидний:

* В Тіте потужний склад з великою кількістю топових гравців групи атаки. Тому не дивно, що головний тренер обрав над атакуючий варіант, де в основі були одразу Неймар, Вінісіус Жуніор, Рафінья та Рішарлісон:

* Бразильці складно почали - і в першому таймі створили мінімум загрози, сербам вдавалося їх стримувати - 0:0. Ось показова статистика першої половини:

* Але в другому таймі все стало на свої місця. Потужна атака Бразилії буквально знесла сербів. Забити вдалося двічі. Обидва голи на рахунку Рішарлісона.

Особливо красивим вийшов другий гол. Справжній шедевр:

* Абсолютна домінація Бразилії в другому таймі, хоч остаточний рахунок всього 2:0.

І це при тому, що після другого голу на 73-й хвилині Тіте зняв майже всіх лідерів. Бразильці завдали 18ударів за тайм та так і не дали сербам жодного разу потрапити в площину своїх воріт: