😻 Бразилія розчавила Сербію у другому таймі: шедевр Рішарлісона хочеться дивитись по колу!

В сербів нуль ударів в площину.

БлогТелевизор
24 листопада, 23:30
5

Один з головних фаворитів Чемпіонату світу збірна Бразилії стартувала останньою з усіх топів. Цей матч додатково цікавий ще й тим, що бразильці грали зі збірною Сербії. І в такому випадку вибір для симпатій українців очевидний:

Змішуємо футбол із політикою: Іран, Сербія та ще 4 збірні, проти яких хочеться вболівати на ЧС-2022

* В Тіте потужний склад з великою кількістю топових гравців групи атаки. Тому не дивно, що головний тренер обрав над атакуючий варіант, де в основі були одразу Неймар, Вінісіус Жуніор, Рафінья та Рішарлісон:

* Бразильці складно почали - і в першому таймі створили мінімум загрози, сербам вдавалося їх стримувати - 0:0. Ось показова статистика першої половини:

* Але в другому таймі все стало на свої місця. Потужна атака Бразилії буквально знесла сербів. Забити вдалося двічі. Обидва голи на рахунку Рішарлісона.

ВІДЕО ПЕРШОГО ГОЛУ

Особливо красивим вийшов другий гол. Справжній шедевр:

ВІДЕО ДРУГОГО ГОЛУ

* Абсолютна домінація Бразилії в другому таймі, хоч остаточний рахунок всього 2:0.

І це при тому, що після другого голу на 73-й хвилині Тіте зняв майже всіх лідерів. Бразильці завдали 18ударів за тайм та так і не дали сербам жодного разу потрапити в площину своїх воріт:

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Бразилія на переможній серії і везе на ЧС топовий склад. Але шанси на шостий титул сумнівні – все через сітку турніру