Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Левандовський не забив пенальті – і втратив нагоду принести перемогу Польщі. Очоа – топ!

0:0, які увійшли в історію.

22 листопада 2022, 19:56
12

Збірні Мексики та Польщі зіграли внічию у матчі першого туру групи С – тієї самої, де Саудівська Аравія вже подарувала сенсацію дня.

• Цей матч теж увійшов в історію: уперше на ЧС на ньому працювала арбітриня. Стефані Фраппар з Франції була четвертою рефері на цьому матчі.

Ви її точно памʼятаєте: свого часу вона дебютувала в ЛЧ як головна арбітриня на матчі київського «Динамо» та «Ювентуса» у 2020-му. Тож чекаємо її зі свистком і на одному з наступних матчів ЧС-2022.

• Ще перед матчем усю увагу на себе зібрав нападник збірної Мексики Алексіс Вега – не стримав сліз, співаючи гімн.

• Окремі оплески фанатам збірної Мексики – поки що головні відповідальні за атмосферу на цьому ЧС.

• Якщо говорити про футбол, то перший тайм перетворився на максимально нудне видовище. Opta нарахувала за ударами 5:1, в площину – 1:0, xG – 0,3:0.

• Особливо шкода Роберта Левандовського: той за перші 45 хвилин отримав лише 16 передач, половину з яких – від воротаря Войчеха Шченсного.

Коли ми в анонсі казали про різницю в класі між Левандовським та його партнерами по збірній, то мали на увазі саме це.

• Однак у другому таймі питання були вже й до самого Левандовського. Збірна Польщі заробила пенальті, яке, звісно ж, пішов пробивати лідер команди.

Але у протистоянні двох зірок – Левандовського та Очоа – перемогу здобув другий.

У підсумку – 0:0 у фактично матчі за друге місце:

Далі у кожної команди – надмотивована Аргентина та Саудівська Аравія на куражі.